Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-03-24

„Tikroji išdykėlė“ ėmėsi naujos veiklos – išvežioja cepelinus

Atlikėja Aušrinė Gerikienė oficialiai atsisakė savo praeityje populiaraus sceninio slapyvardžio „Tikroji išdykėlė“, nes neseniai atšventė 50-ies metų jubiliejų ir jau tapo ne tokia išdykus. Kita vertus, kaip ta Išdykėlė gali išdykaut, kai per karantiną negali koncertuot ir neturi iš ko gyventi, sakoma LNK laidos KK2 pranešime spaudai.  

Aušrinę labiausiai užkniso sėdėti namuose vienai ir vienišai. Todėl karantino metu ji susigalvojo naują veiklą. Dainininkės draugai Plungėje turi restoraną, o Aušrinė tapo restorano cepelinų išvežiotoja.

„Kadangi neturiu galimybės niekur koncertuoti, nuo šiol galiu labai gerai suderinti maisto vežiojimą ir dainavimą, nes pagaliau galiu susitikt su žmonėmis bent jau tokiu būdu“, – šypsosi dainininkė.

Kai žmonės užsisako cepelinų ir pamato, kad juos atvežė Aušrinė, labai apsidžiaugia.

„Daug kas padainuoja kartu su manimi. Manau, kad Plungės žmonės yra labai patenkinti, kad jiems maistą į namus kartais pristato žinomi žmonės“, – pastebi Aušrinė.  

Aušrinės vyras jau seniai dirba Norvegijoje, todėl vyras ir žmona retai matosi. Bet karantinas išėjo į naudą. Anksčiau, kai vyras grįždavo atostogų, Aušrinė koncertuodavo ir nebūdavo namie, o dabar būna. Be to,  per karantiną atsirado daugiau laiko sau. Todėl Aušrinė pradėjo labai daug žiūrėt į veidrodį ir nusprendė šiek tiek pasitobulinti – jau visai netrukus ketina apslankyti pas plastikos chirurgus. Dabar Aušrinė jau ruošiasi vasaros koncertams pajūryje, o kol kas jų nėra, iš namų rengia sveikinimų koncertus.

Visa istorija apie „Tikrosios išdykėlės“ nuotykius karantino metu – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., per LNK, laidoje KK2.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: