Tikslinės priemonės: tikrinamos prekyvietės, išimamos cigaretės

Vasario 27 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai vykdė tikslinę priemonę, kuria siekiama atskleisti teisės pažeidimus, susijusius su neteisėta maisto produktų ir akcizais apmokestinamų prekių apyvarta. Pasvalio turguje patikrinti 8 maisto produktais ir 13 ne maisto produktais prekiavusių asmenų. Pažeidimų nenustatyta.

Pasvalio r., Rinkūnų k., atliktas patikrinimas A. Povilavičiaus įmonėje ,,Mandva“. Jo metu rasti ir konfiskuoti 6 vieno litro talpos alaus ,,Tauras tradicinis“ buteliai (pasibaigęs tinkamumo vartoti terminas). Dėl prekybos alkoholiniais gėrimais taisyklių nesilaikymo pradėta administracinio teisės pažeidimo byla.

Policijos pareigūnai, patikrinę gautą informaciją apie neteisėtą veiklą, iš Krinčino gyventojo paėmė 111 pakelių cigarečių „Fest“, „Fest-7“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis ir cigarečių „Nl“, nepaženklintų banderolėmis. Dėl nustatyto pažeidimo pradėta administracinio teisės pažeidimo byla pagal LR ATPK 163² straipsnį („Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką“). Už šį pažeidimą gresia bauda nuo 289 iki 1 448 eurų su šių prekių konfiskavimu.

Prašome gyventojus nelikti abejingus ir apie neteisėtą veiklą vykdančius asmenis pranešti policijai tel. 112 arba anoniminio pasitikėjimo telefonu (8 45) 503 333.
Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: