Panevėžio kolegijos nuotr.

Tikslines stipendijas gaunantys studentai bendradarbiauja su verslo bendruomene

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos skiriamas tikslines stipendijas gaunantys Panevėžio kolegijos Elektros ir automatikos įrenginių bei Elektromechanikos studijų programų studentai gruodžio 13 d. dalyvavo pažintiniame vizite UAB „Schmitz Cargobull Baltic“.

Vizito metu studentai buvo supažindinti su įmonės veikla, gaminama produkcija, buvo aptartos Elektros ir automatikos įrenginių bei Elektromechanikos studijų programų studentų įsidarbinimo galimybės įmonėje, šių specialistų poreikis ne tik Panevėžio regione, bet ir Lietuvos mastu, plačiau susipažinta su elektriko-automatiko ir elektromechaniko darbo specifika įmonėje.

Diskusijų metu aptartos galimybės dėl tolimesnio bendradarbiavimo su įmone, didesnio įmonės įsitraukimo į Panevėžio kolegijos studijų procesą. Įmonė supažindinta su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos skiriamu skatinimu studentams – tikslinių stipendijų skyrimu ir jo sąlygomis.

Ekonomikos ir inovacijų ministerija tikslines stipendijas inžinerijos ir informatikos mokslų studentams, įstojusiems į valstybės finansuojamas vietas, numato mokėti visą studijų laikotarpį.

Panevėžio kolegijos inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: