Tinkamo akumuliatoriaus pasirinkimas – tik su specialistais

Mašinos funkcionalumą lemia labai daug skirtingų jos dalių, komponentą ir akumuliatorius yra vienas jų, galbūt net vienas svarbiausių.

Natūralu, kad atrasti labiausiai tinkamą be geros pagalbos yra labai sunku, tad pokalbiui kviečiame akumai.lt specialistą, kurio patirtis leidžia patarti jo pasirinkimo klausimais.

Pirmiausia reikalinga ne tik gera kokybė, tačiau taip pat daugiau priežiūros sistemoms artėjant vėsiajam metų laikui. „Natūralu, kad dėvintis akumuliatorių žiemos metu sistema nebeteikia tiek srovės, kiek reikia, kad mašina užsivestų. Ne veltui dažniausiai prieš žiemą išauga pardavimai. Visi skuba senus akumuliatorius naujais“,- pasakoja specialistas.

Žinoma, kad viskas veiktų tinkamai – reikia rasti tokius, kurie labiausiai tinkami. Ne tik savo galingumu, tačiau net ir matmenimis. „Kiekvienai transporto priemonei yra kurtas konkrečiai jai tinkamas akumuliatorius, tad renkantis reikia įvertinti gamintojo rekomendacijas, pagal kurias jie ir yra pasirenkami“,- patirtimi dalijasi vadybininkas.

Kitas svarbus aspektas yra talpa, kuri matuojama ampervalandžiais (Ah). Jos tikslas yra parodyti įkrovą, kuri yra akumuliatoriuje. „Įkrova gali viena amperą srovės cirkuliuoti net valandą laiko ir daugiau. Žinoma, viskas skamba gana sudėtingai. Tačiau juk perkant sistemas to nereikia išmanyti. Svarbiausia žinoti, kad didesnė akumuliatoriaus talpa suteikia ir didesnę galią“,- pasakoja profesionalas, kuris visada siūlo rinkti galingesnius atitinkančius Jūsų transporto priemonės poreikius.

Verta daugiau dėmesio skirti ir startinės srovės galingumui, kuris dažnai yra vienas esminių niuansų renkantis  akumuliatorius. Tai yra niuansas, kuris reikalingas vedant transporto priemonę. „Jeigu ant akumuliatoriaus yra nurodytas galingumas, kuris siekia 780 amperų, tai reiškia, kad jis pusę minutės palaikys įtampą didesnę nei 7,8 V. Vėlgi, tai yra mechanika, inžinerija, kurios neturi detaliai analizuoti kiekvienas perkantis. Užtenka supažindinti pardavėją su savo mašinos modeliu ir jis pasiūlys labiausiai tinkamos statinės srovės akumuliatorių“.

Įvertinus svarbiausius mechaninius niuansus taip pat reikia nepamiršti gamintojo rekomendacijų, kurios dažniausiai pateikiamos internete kitų žmonių. Siūlome remtis kitų patirtimi, kadangi tai turėtų padėti kur kas paprasčiau rasti įrangą, kuri ne tik bus patrauklia kaina, tačiau ir ilgai tarnaus. „Labai blogai daro tie, kurie užsisako sistemas iš Kinijos bei kitų šalių, kurios dažniausiai siūlo pigesnes įrangas. Žinoma, tai puiki galimybė sutaupyti, tačiau dažniausiai gaunama kokybė trumpalaikė, tad ir investicija visiškai neatsiperka“.

Remiantis kitų patirtimi taip pat analizuokite ir naudojamas transporto priemones. Juk pagal tai ir reikia ieškoti tokio akumuliatoriaus, kuris tarnaus būtent Jums našiai ir ilgai. Galiausiai, įsigijus turite kuo daugiau dėmesio skirti priežiūrai. Tokiu atveju net ir šaltomis dienomis Jūsų akumuliatorius visada puikiai veiks ir mašina užsives.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: