Tinkamos manikiūro priemonių laikymo sąlygos

Nagų freza – tai įrenginys, kuris gero stilisto rankose gali padaryti stebuklus. Nagų frezos dėka visos procedūros, susijusios su nagų ir odelių dildymu, poliravimu ir lyginimu, tampa greitos ir be rūpesčių.

Nagų freza yra daugiafunkcinis elektrinis prietaisas, kuriame yra keičiamų pjaustytuvų rinkinys, leidžiantis modeliuoti nagų formą ir paviršių bei odeles. Dėl to manikiūrininkė gali greitai ir tiksliai paruošti nagą lakavimui bei manikiūro ar pedikiūro atlikimui. Taip pat daugelis žmonių, užsiimančių nagų formavimu namuose, ryžtasi įsigyti nagų frezas, nes tai itin patogus įrenginys, kuris visų pirma  taupo laiką, patrauklus kaina ir padeda pasiekti profesionalaus formavimo efektą.

Kokius apdorojimus galima atlikti su freza nagams?

Nagų freza galima apdoroti tiek rankų, tiek kojų nagus. Pagrindinės nagų frezavimo mašinos funkcijos yra šios:

  • nagų trumpinimas;
  • nago formos modeliavimas,
  • nago plokštelės išlyginimas ir poliravimas,
  • seno manikiūro ar pedikiūro pašalinimas;
  • iškilusių odelių pašalinimas,
  • odos sustorėjimų ir nuospaudų pašalinimas.

Kaip veikia nagų freza?

Veikimas pagrįstas labai greitu keičiamų pjaustytuvų sukimu, kurie šlifuoja arba poliruoja nago paviršių, nago kraštą ar odelę. Pjovikliai skiriasi paskirtimi, forma, medžiaga, iš kurios jie pagaminti, ir abrazyvinio paviršiaus grūdėtumu. Tinkamas kirpimo priemones parenka nagų stilistas, atsižvelgdamas į atliekamą procedūrą. Dažniausiai naudojami deimantinės arba deimantinės-safyro, keramikos, smėlio, karbido ir gumos arba veltinio poliruokliai.

„Gero manikiūrininko“ sąvoka susideda iš daugelio veiksnių. Svarbus ne tik jo darbo rezultatas, bet ir atsakingas požiūris į jį, patirtis, individualus požiūris į kiekvieną klientą. Paties proceso ir jo rezultato saugumas priklauso nuo to, kaip darbe bus naudojami kokybiški, o svarbiausia – sterilūs instrumentai. Svarbus klausimas yra kaip tinkamai laikyti pjaustytuvus manikiūrui?

Antgalių dezinfekcija

  • Sterilizuojami tik daugkartiniai instrumentai. Pirmiausia jie dedami į indą su

dezinfekavimo priemone. Konkretus apdorojimo laikas nurodytas skysčio instrukcijose. Paprastai pirmasis dezinfekcijos etapas trunka 30-40 minučių.

  • Nusausinami pjaustytuvai steriliomis servetėlėmis, naudojant gumines

pirštines.

  • Dezinfekavimo kompozicijos turi antivirusinį ir antibakterinį poveikį, o tai

leidžia susidoroti su daugybe kenksmingų mikroorganizmų. Tačiau visiškos sterilumo garantijos po tokio apdorojimo vis dar neegzistuoja. Todėl instrumentai tam tikram laikui turi būti dedami į specialų sterilizatorių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: