Tinklelis ant langų vasaros metu – būtinybė

Nors už lango dar nėra labai šilta, tačiau ne veltui sakoma, kad roges žiemai reikia ruošti vasarą. Ir atvirkščiai. Paprasčiausiai tokiu atveju bet kokie galimi konkretaus metų laiko nesklandumai nesukels diskomforto, galiausiai, bus pigesni (kai tam tikros sistemos perkamos ne sezono metu).

Viena tokių smulkmenų, kuri vasaros metu tampa neįkainojama – tinklelis nuo uodų, kuris skirtas montavimui ant langų. Jis padės išvengti vabzdžių patekimo į patalpas, tad net ir labai kaitriomis dienomis, kai uodai yra irzlūs – leis Jums komfortabiliai jaustis savo namuose. Galiausiai tinkleliai roletai – kainuoja pigiai.

Skirtingiems langams

Specialus tinklelis montuojamas ant labai skirtingų langų, tad kad ir kokiam pastatui jie reikalingi, taip pat, koks yra langų tipas ir medžiaga, esame tikri, kad specialistai Jums pritaikys tinkamą variantą. Specialūs roletai montuojami ant plastikinių langų, metalinių, medinių, bet kokios formos langų pro kuriuos gali į patalpas patekti vabzdžiai. Svarbiausia, kad tinklelis nesumažins į patalpas patenkamos šviesos, taip pat ir gryno oro, kuris vasaromis daugeliui yra labai svarbus.

Tinkleliai roletai nuo uodų – geriausias pasirinkimas Jūsų namams.

Tiems, kurie siekia plačiai atverti langus…

Iki šiol klaidingai galvojama, kad tokie tinkleliai yra tinkami tik gyvenamuosiuose namuose. Tikrai ne. Vis daugiau biurų bei komercinio tipo pastatų renkasi šias alternatyvas, kadangi jos gali pagerinti žmonių, kurie bus konkrečiame pastate, savijautą. Svarbiausia, kad valdymo mechanizmas yra labai paprastas ir elementarus, galiausiai, tai yra ilgaamžis pirkinys, kuris gali būti ir bus naudojamas ne vienerius metus.

Specialus susukimo mechanizmas padės paprastai į vieną ritinėlį sutraukti tinklelį. Atsiradęs kasetėje jis bus apsaugotas iki tol kol vėl taps reikalingas. Būtent funkcionalumas dažniausiai ir paskatina rinktis roletus, o ne tinklelius, kurie montuojami prie langų visam sezonui.

Geros kokybės roletai

Žinoma, kad šio tipo tinklelis tikrai gebėtų atlikti jam paskirtas funkcijas – svarbiausia investuoti į kokybę. Paprasčiausiai greta sertifikuotų gaminių rinkoje visada galite rasti ir pigius, kiniškus gaminius, kurie dažniausiai ne tik greitai lūžta, tačiau ir veikimo metu nėra pajėgūs atlikti tų funkcijų, kurioms buvo kurti. Štai roletai-tinkleliai ne tik patvarūs, tačiau ir neužstoja vaizdo lauke, netrukdo šviežiam orui patekti į patalpas, galiausiai, patraukliai atrodo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: