Policijos departamento nuotr.

Tinklinio varžybose Panevėžio apskrities policininkai iškovojo antrąją vietą

Š. m. gruodžio 1 d. Lietuvos kriminalinės policijos biuro Kriminalinės žvalgybos mokymo centro sporto salėje vyko policijos mišriojo tinklinio finalinis etapas. Jame varžėsi keturios stipriausios ekipos iš pirmojo etapo: Vilniaus, Kauno, Panevėžio ir Klaipėdos apskr. VPK.

Finaliniame etape komandos varžėsi vieno rato principu, kiekviena komanda sužaidė po varžybas su kiekviena komanda iki dviejų laimėtų setų. Tokiu principu vienai komandai teko sužaisti po 3 rungtynes ir iš viso buvo sužaista 6 rungtynės. Atkaklių kovų netrūko kiekvienose varžybose, nes trejose varžybose prireikė žaisti po 3 setus išaiškinti nugalėtoją.

Sužaidus visas varžybas, Panevėžio apskr. VPK ir Klaipėdos apskr. VPK komandos buvo surinkusios po 5 taškus iš 6 galimų, o laimėtų setų skaičius taip pat buvo vienodas, todėl nugalėtojas paaiškėjo tik susumavus pelnytus ir praleistus taškus setuose. Nors panevėžiečiai pelnė daugiau taškų nei klaipėdiečiai, tačiau klaipėdiečių taškų santykis buvo geresnis +18 prieš +12. Todėl pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos apskr. VPK, antroji vieta atiteko Panevėžio apskr. VPK, treti liko Vilniaus apskr. VPK komanda ir ketvirtojoje vietoje liko Kauno apskr. VPK.

Geriausiai policijos mišriojo tinklinio finalinio etapo žaidėjais pripažinti Klaipėdos atstovai – Deimantė Gedminienė ir Vitalijus Zinkus.

Sveikiname komandas ir iki susitikimo kituose sveikatingumo ir sporto renginiuose.