TMC būrelio dalyviai pelnė prizines vietas Estijoje

Gruodžio 2 – 4 dienomis Taline (Estija) vyko didžiausios Europoje robotikos varžybos „Robotex 2016“, kuriose savo šaliai atstovavo ir Kauno Technologijos universiteto (KTU) Panevėžio Technologijų ir verslo fakulteto studentai, bei Technologinių mokymų centro (TMC) moksleiviai.

Valdymo technologijų magistrantūrą studijuojantis Giedrius Liaučys šiose varžybose – ne naujokas, bet šis kartas buvo sėkmingiausias. Rungtyje su „3 kg Sumo“ robotukais jam pavyko pelnyti 3-ią vietą ir iškovoti kelialapį į varžybas Japonijoje.

G. Liaučys – Technologinių mokymų centro mokytojas, tad talkino vaikams konstruojant robotus, kurie varžybose taipogi pelnė garbingas vietas.

Šiemet dalyviai į varžybas vežėsi 12 robotukų, kurie varžėsi „linijos sekimo“, „Mini Sumo“,

„3 kg Sumo“, „iRobot Sumo“ bei „Folkrace“ rungtyse. Geriausius rezultatus pelnė du iš siurblių sukonstruoti robotukai, dalyvavę „iRobot Sumo“ rungtyse. „Fighter3000“, kurio autorius šeštokas Tomas Armalis užėmė 4 vietą, o „TMCbot3“ sukonstravęs dešimtokas Kornelijus Petronis – antrąją.

Tiek studentai, tiek TMC būrelio lankytojai grįžo įkvėpti konkurentų idėjų ir pasiryžę tobulinti savo robotus, kad kitose varžybose prizais galėtų džiaugtis dar daugiau dalyvių.

Šiųmetėse varžybose 23 rungtyse varžėsi beveik 1000 dalyvių iš skirtingų šalių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: