To dar nematėte: Mantas Katleris išbandė oro akrobatiką

Nesuvaidintos emocijos, azartas, akrobatiniai triukai ir kvapą gniaužiantys specialieji efektai scenoje – visa tai  išvys TV3 žaidimo „galvOK“ žiūrovai. Ir žaidimo klausimai, ir atsakymai į juos būna tikrai netikėti ir sukelia didžiulę nuostabą. Vienam atsakymui prireikė net oro triukų, kuriuos pasiryžo atlikti Mantas Katleris.

Kaip sekėsi Mantui, galite pamatyti čia: https://play.tv3.lt/galvok-katleris-isbande-save-akrobato-amplua-pamatykite-kaip-jam-sekesi-11003658?fbclid=IwAR228vfcMxaKE4yPrtnqZ-97k4boeU7QZwYpspnQ4K95NhoqCUlDkUhNtKw

Kad „galvOK“ žaidimo klausimai nestandartiniai, jau patyrė būrys Lietuvos įžymybių Monika Šalčiūtė, Monika Liu, Gian Luca Demarco, Robertas Javtokas, Ineta Stasiulytė, Sergejus Maslobojevas ir daugelis kitų. Šį kartą savo sumanumą tikrins žavioji socialinių tinklų žvaigždė Julija Žižė, žaisianti Manto Katlerio komandoje, ir atlikėjas, prodiuseris, „X faktorius. Žvaigždės“ teisėjas – Saulius Urbonavičius-Samas – jis žais Marijono komandoje.

„Esu labai azartiškas! Kiekvieną kartą, kai einu ant scenos apima azartas. Noris padaryt gerai. Aš visada esu perfekcionistas. Jei kažką darai, daryk gerai. Manau, kad kiekvienas nori laimėt. Niekas neateina pralošti. Norisi įveikti varžovus“, – ryžto laimėti neslėpė Samas.

Kokie klausimai teks Julijai ir Samui? Apie ką buvo klausimas, kurio atsakymui pademonstruoti prireikė oro akrobatės? Ar padės kapitonams palaikymo komandos? Kas ir kiek pinigų laimės? Viską sužinosite jau šį šeštadienį 19.30 val. – „galvOK“ per TV3! Žaidimą tuo pat metu žaiskite ir portale tv3.lt.

„galvOK“:

– šeštadieniais 19.30 per TV3 televiziją ir portale tv3.lt

– darbo dienomis 9.00 val. per „Power Hit Radio“

– darbo dienomis 16.30 val. portale tv3.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: