Tokia mada ar jaunasis Panevėžio miesto mero pavaduotojas L. Jagminas sustambėjo?

Pirmadienį į oficialią Panevėžio miesto savivaldybės „Facebook“ paskyrą įkelta 38 metų Panevėžio vicemero Lauro Jagmino nuotrauka sulaukė nemažo internautų dėmesio. Vieni dėl šiek tiek aptempto valdininko švarko spėjo, kad atsisėdęs į mero pavaduotojo kėdę jis sustambėjo, kiti laikėsi nuomonės, kad ponas Lauras prieš kelerius metus įsigijęs tuomet madingą šiek tiek išaugtą švarką, aprangos kodo, nors jis išėjo iš mados, nebesilaiko iki šiol.

Komentatorius R.S.: „Baikit šaipytis. Tiesiog prieš kelis metus užėjo tokia išaugtinių kostiumėlių mada. Apatinė saga turi būt atsegta. Kitaip nefengšui. Nuo pradžių žiauriai nepatinka…“

Nei antradienį, nei trečiadienį jokiu telefonu L.Jagminui prisiskambinti nepavyko. Iš pradžių paskambinus mobiliuoju telefonu buvo girdimas kvietimas, o galiausiai atsakiklis pranešdavo, kad vartotojas yra nepasiekiamas, o apie skambutį bus informuojamas trumpąja žinute. Paskambinus laidiniu telefonu, atsakiklis pranešdavo, kad linija užimta. Anksčiau L.Jagminas vos paskambinus atsiliepdavo arba blogiausiu atveju kitos dienos rytą perskambindavo pats.

Komentatorius V.V.“… jei dizaineris sukūrė dvi ar tris sagas, tai reiktų ir užsegti jas. Dabar kažkas ne taip ir visi tai kopijuoja…“

Galiausiai ketvirtadienio rytą L.Jagminą pavyko sugauti laidiniu telefonu. Pasiteiravus, kodėl neatsiliepia, jis ir pradžių bandė aiškinti, jog niekas jam neskambino, o galiausiai susigriebė, jog kažkas atsitiko su jo mobiliojo ryšio telefonu ir veikiausiai jį reikės keisti. L.Jagminas prisiminė, jog ir Loreta dvi dienas jam negalėjo prisiskambinti, o telefonas jokių pranešimų nerodė.

Pasidomėjus, ką mano apie internautų komentarus, L.Jagminas pareiškęs, kad tai yra žemas lygis, kategoriškai atsisakė šia tema kalbėtis ir ką nors komentuoti.

Šioje nuotraukoje matyti, kad svečias iš Vilniaus neseka panevėžiečių fengšui „madomis“.
Ši nuotrauka susilaukė FB komentatorių dėmesio.

Gintautas SUBAČIUS

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: