Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-07-22

Tokijo vasaros olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją pasitikime kartu: transliacija – ir dieną, ir vakare

Jau visai netrukus visas pasaulis ims gyventi Tokijo rimtu – nuo liepos 23-iosios iki rugpjūčio 8-osios būtent sportas ir aplink jį susiję įvykiai taps svarbiausia tema, o TV3 žiniasklaidos grupė pakvies visa tai išgyventi kartu.

Jau rytoj, penktadienį, 14 val. Lietuvos laiku, įvyks ir didysis Tokijo vasaros olimpinių žaidynių atidarymas, kuris, nepaisant pandemijos, žada padovanoti įspūdingą reginį. O tiems, kurie nespės ceremonijos išvysti dieną, TV6 paruošė pakartotinę atidarymo transliaciją ir vakare.

Atidarymo ceremonija įvyks Japonijos nacionaliniame stadione, o iš jo transliacija apie svarbiausią metų sporto renginį pasieks net ir tolimiausius pasaulio kraštus. Pagrindinis šių metų atidarymo ceremonijos tikslas – puikiomis emocijomis suvienyti žmones, o kadangi renginys įvyks pandemijos metu, organizatoriai tikisi, kad didžiausio sporto įvykio šventimas padės įplieksti vilties ir apie šviesesnį rytojų.

Šiais metais atidarymo ceremonija bus kiek kitokia – daugybės dėmesio sulaukiančiame šalių parade dalyvaus tik sportininkai. Lietuvos vėliavą – pirmąkart istorijoje – neš imtynininkė Sandra Jablonskytė ir plaukikas Giedrius Titenis. Iš viso Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse dalyvaus 37 sportininkai, o tai – mažiausias jų skaičius nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

Olimpinėse žaidynėse dalyvauja sportininkai iš viso pasaulio – skiriasi ne tik jų tautybė, rasė, amžius ir kalba kuria jie kalba, bet ir atstovaujamos sporto rūšys. Ir vis dėlto, organizatoriai tiki – sportas yra universalus, tad šių metų olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijos tikslas – padovanoti geras emocijas, džiaugsmą, o kartais ir nusivylimą per kiekvienos tautos atsidavusius sportininkus ir jų varžybas.

Tokiją jau pasiekė didžiulė TV3 komanda, kuri nuolat dalinsis karščiausiomis naujienomis iš įvykio vietos, o visas sporto transliacijas – atidarymo ir uždarymo ceremonijas taip pat – žiūrovai bus kviečiami stebėti ir žiniasklaidos grupės valdomose platformose. Vos per dvi savaites, žiūrovai išvys net 250 valandų sporto, kurį tiek dieną, tiek ir naktį transliuos TV3 ir TV6, o internetu – ir naujienų portalas tv3.lt. Sporto komentatoriai Linas Kunigėlis ir Rytis Vyšniauskas kasdien žiūrovus kvies prisiminti įspūdingiausias akimirkas iš specialiai žaidynėms įrengtos studijos, kurioje transliacijos prasidės būtent nuo atidarymo ceremonijos.

Stebėkite Tokijo vasaros olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijos transliaciją penktadienį nuo 14 val. per TV3 ir internetu tv3.lt, o ceremonijos pakartojimą – penktadienį vakare, nuo 22 val. per TV6 – https://bit.ly/3wWkxcn. Pradėkite įsimintinas dvi savaites ir nuolatinį mūsų sportininkų palaikymą kartu su TV3 žiniasklaidos grupe!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: