Tolimųjų reisų vairuotojas ramybės ieškojo kaimyninio rajono miške

Ketvirtadienį prieš pat 10.30 valandą policijoje buvo registruotas pranešimas, jog 1965 metais gimęs ir tolimųjų reisų vairuotoju dirbantis vyras išvažiavo į darbą ir dingo. Į policiją kreipėsi Rokiškio rajone Obelių seniūnijoje gyvenanti moteris savo sūnui niekaip negalėjusi prisiskambinti mobiliojo ryšio telefonu.

Nors oficiali dingusio vyro paieška su policija, šunimis ar net kariuomene nebuvo paskelbta, maždaug po dešimties valandų pradingėlis gyvas ir sveikas buvo rastas kaimyninio Zarasų rajono Gudelių kaimo Krakynės miške.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tadas Martinaitis sakė, jog Obelių seniūnijoje gyvenanti moteris sunerimo, kad į darbą išvažiavęs sūnus neatsiliepia telefonu, todėl kreipėsi į policiją. Vakarop policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad miške Zarasų rajone jau kurį laiką stovi automobilis, o pagal pranešimą atvykus jiems paiškėjo, kad jame juo ramiausiai sėdi žmogus, apie kurio dingimą pranešė jo gimdytoja.

T.Martinaičio teigimu, pradingėlis aiškino, jog norėjęs ramybės, pabūti vienas, todėl ir atvažiavęs į mišką. Žmogus perduotas artimiesiems, apie jo elgesį informuoti medikai. Ar vyras turėjo kokių nors sveikatos problemų, policija informacijos neturi.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: