Lietuvos naujienos - Sportas - 2020-06-02

Top 4 aksesuarai, sužadinantys norą sportuoti lauke atšilus orams

Atšilus orams, o sporto klubams vis dar ribojant lankytojų skaičių, neretas pagalvoja apie sportavimo galimybes lauke. Tačiau prisiversti pakilti nuo sofos ir po darbo dienos eiti mankštintis gali būti nelengva užduotis, kuriai reikia pasiryžti. Padėti atrasti motyvacijos iš esmės gali keli visai paprasti sportui lauke reikalingi aksesuarai. Pateikiame 4 aksesuarus, kurie sužadins norą mankštintis ir užtikrintai padės turėti efektingą individualią treniruotę bet kokiu oru.

Pirštinės visagalės

Kone kiekvienas esame kritę nuo dviračio. Jei ne dabar, tai vaikystėje tikrai. Tačiau nenorint, kad tai pasikartotų, yra labai paprastas sprendimas – pirštinės. Visapusišką saugumą padedančios užtikrinti dviratininko pirštinės gelbės kasdien minant kilometrus. Pirštinės padarys važiavimą dviračiu komfortišku ir maloniu, leis delnams kvėpuoti, užtikrins rankų stabilumą ant vairo ir apsaugos nuo nutrynimų ilgų važiavimų metu. O ką jau kalbėti apie kartais atvėstantį orą, kuris neretą pabaido kišti nosį į lauką. Kokybiškos ir vėją sulaikančio pluošto pirštinės užtikrins pastovią rankų šilumą ir padrąsins sėsti prie dviračio vairo bet kokiu oru.

Išmanusis laikrodis

Sunku ir beįsivaizduoti kasdienes treniruotes lauke nestebint savo širdies ritmo, pulso ar kitų būtiniausių parametrų. O ką jau kalbėti apie matomą progresą ir vis didėjančią motyvaciją besitreniruojant padaryti daugiau nei vakar. Naujasis išmanusis „Huawei Watch GT 2e“ laikrodis, pasižymintis išskirtiniu dizainu ir ryškiomis grafito juodos, lavos raudonos ir mėtų žalios apyrankių spalvomis, yra funkcionaliai pritaikytas geresnei sportavimo patirčiai. Jame įdiegtos technologijos leis pasisemti įkvėpimo, užsidegti aistra sportui ir išbandyti daugiau kaip 100 individualių treniruočių režimų, o galinga baterija užtikrins net iki 2 savaičių veikimą be įkrovimo.

Be gertuvės – nė iš vietos

Įvairiausių spalvų, formų ir dizaino gertuvės įkvėps ne tik noro kuo dažniau sportuoti lauke ir prireikus atsigaivinti, tačiau taip pat padės suformuoti ir naudingus įpročius – specialistai pataria išgerti bent 2 litrus vandens per dieną. Tad gertuvė ypač naudinga artėjus šiltajam sezonui, kuomet atšilus orui, mūsų organizmui sparčiai pradeda trūkti skysčių. Tai ypač pasireiškia intensyviai sportuojant.

Kepurė nuo saulės – būtina

Jei dar kyla abejonių dėl kepurės nuo saulės sportuojant, tai atėjus vasaros sezonui jos kaipmat turėtų išgaruoti. Nuo kaitrios saulės apsisaugoti padedanti kepurė yra ne tik geras stiliaus akcentas, tačiau ir būtinas, norint apsaugoti akis ir veidą nuo kaitrios saulės šviesos. Taip pat tinkamai pasirinkta kepurė leis kontroliuoti drėgmę, kadangi kokybiško gaminio medžiaga greitai išdžiūsta ir lengvai išgarina prakaitą, o tamprus dirželis tvirtai prilaikys ir nespaus atliekant bet kokius bėgimo, mankštos, ar kito jūsų mėgstamo sporto pratimus gryname ore.  


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: