Tradicinis Šeimadienis Alfonso Lipniūno progimnazijoje

Šiltą gegužės pirmadienio vakarą Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos bendruomenė rinkosi į pirmąjį Šeimadienio renginį – Šeimų protų kovos. Tai jau penktasis – jubiliejinis – Šeimų protų mūšis.

Pirmas toks renginys mūsų progimnazijoje vyko 2012 metais, jame dalyvavo 13 šeimų. 2013 metais susirungė 11 šeimų, 2015 metais – 23 šeimos, 2016 metais – net 32 šeimos. Šių metų Šeimų protų kovose jėgas išbandė 17 šeimų komandų: 1-8 klasių mokiniai ir jų šeimos nariai – keturios mamos, aštuoni tėčiai, vienas senelis, du broliai, viena sesuo ir viena pusseserė. Jauniausias dalyvis – 1 a klasės mokinys Paulius su tėčiu Vaidu.

Šeimų protų kovų komandos turėjo įveikti 6 etapus („Taip ar ne“, „Trys atsakymų variantai“, „Pagalvokit – atsakykit“, „Sumanu – išmanu“, „Kas tai?“, finalas) ir atsakyti net į 62 klausimus.

Smagi, linksma ir intriguojanti protų kova vyko pusantros valandos, bet dalyviams neprailgo. Kol komisija skaičiavimo taškus, žiūrovai taip pat galėjo išbandyti savo žinias: teisingai atsakę į kelis klausimus, jie buvo paskatinti dovanėlėmis. Susumavus rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai. III vietą užėmė 2a kl. mokinė Gustė su tėčiu Kęstučiu. II vieta atiteko 2a kl. mokiniui Dominykui ir jo tėčiui Aivarui. nugalėtojomis tapo 4a kl. mokinė Ugnė ir jos mama Raimonda. Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais, saldumynais, o nugalėtojams įteikti diplomai ir asmeninės dovanos.

Labai džiaugiamės, kad šis Šeimos savaitės renginys – smagi intelektuali pramoga – suburia mūsų bendruomenę gražiai ir prasmingai veiklai, daro teigiamą įtaką vaiko sėkmei.

Dainora Raudienė
Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: