Tradiciškai Teatro dieną mini gimnazijos kūrėjai

Įsibėgėja mūsų projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“ aštuntasis sezonas. Per septynerius metus susibūrė tvirta projekto partnerių bendruomenė, nusistovėjo tradicijos. Viena iš jų ta, kad kovo mėnesį į tribūną visada kopia Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos jaunieji kūrėjai. Taip pažymima kovo 27-oji – Tarptautinė teatro diena.

Šiame atlanke – net devynių kūrėjų literatūriniai bandymai. Tik nereikia manyti, kad gimnazijoje daugiau nėra. Yra. Ne visų jaunųjų kūryba šįkart tilpo, liko kitam kartui.

Kai kurios pavardės mūsų skaitytojams jau žinomos, tad laukia malonumas pastebėti kūrybinės brandos pokytį. Daugelio kūrėjų bandymai – mergaitiškai lyriški, labiau primenantys pasišnekėjimus su geriausiu draugu, o gal tik pasišnabždėjimą su savimi. Tačiau yra ir kitokių intonacijų, atspalvių, netikėtos žodžių prasmės ir skambesio žaismės,  pasitelkiant homonimiją, paradoksą, humorą.

Jaunuosius kūrėjus Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje pastebi ir globoja mokytojos Izolda Pakalnienė, Lina Rastenienė, Ramutė Matusevičiūtė ir Virginija Milaševičienė.

Skaitykime „Teatro mėnesio“ atlanką ir nesirkime!

Siųskite kūrybą adresu: arnoldas.simenas@pavb.lt

Kopkite į savo tribūną!

Galima teirautis tel. 8 688 75727.

Nuotraukos – iš šeimos ir dalyvių albumų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: