Trakų policija aptiko ginklų ir šaudmenų arsenalą (video)

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Trakų seniūnijos teritorijoje kratos metu aptiko ir paėmė neteisėtai laikomus šaunamuosius ginklus bei šaudmenis.

Už neteisėtą šaunamojo ginklo, šaudmenų disponavimą arba gaminimą numatoma areštas arba laisvės atėmimas iki penkerių metų, o už ne mažiau kaip trijų šaunamųjų ginklų ar didelio kiekio šaudmenų laikymą ar gaminimą ‒ laisvės atėmimas nuo ketverių iki aštuonerių metų.

Ankstų gegužės 25-osios rytą Trakų rajono policijos pareigūnų pajėgos pajudėjo vieno iš Trakų sen. kaimo link ‒ pagal atliekamą ikiteisminį tyrimą buvo pasiruošta atlikti teismo sankcionuotą kratą vieno iš kaimo gyventojų gyvenamojoje vietoje bei pagalbinėse ūkinėse patalpose. Pareigūnai netikėtai pateko į namą ir, savininkui to nesitikint, atliko kratą. Trakų policijos tyrėjai surado ir paėmė keturis šautuvus (graižtvinį, lygiavamzdį ir du pneumatinius), 164 įvairaus kalibro šovinius bei jų dalių (parako, šratų, tūtelių, kapsulių), įrankį šoviniams užtaisyti, optinius taikiklius. 34-erių metų amžiaus Trakų rajono gyventojui pareikšti įtarimai. Šis vyras 2012 m. buvo teistas už neteisėtą šaunamojo ginklo laikymą, tuomet jis buvo sulaikytas brakonieriaujant. Šiuo metu paskirtos ekspertizės ištirti rastus ginklus ir šaudmenis. Nuo tyrimų rezultatų priklausys tolesnis veikos teisinis vertinimas kvalifikuojant nusikaltimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. atitinkamą dalį.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už neteisėtą šaunamojo ginklo, šaudmenų disponavimą arba gaminimą numato areštą arba laisvės atėmimą iki penkerių metų, o už ne mažiau kaip trijų šaunamųjų ginklų ar didelio kiekio šaudmenų laikymą ar gaminimą ‒ laisvės atėmimą nuo ketverių iki aštuonerių metų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: