Transporto valdymo ir sekimo sistemos leidžia sutaupyti laiko ir pinigų

Transporto valdymo sistemos, susietos su GPS (visuotinės padėties nustatymo sistemos) įranga, tampa vis populiaresnės. Jos leidžia pamatyti, kur transporto priemonė yra realiu laiku, ir ne tik. Montuojant sistemas, transporto priemonėje pirmiausia įdiegiamas GPS įrenginys, o programinė įranga ekrane rodo, kur tuo metu yra stebimas automobilis.

Internete pastaraisiais metais įsikūrė ir įvairių vartotojams palankių GPS stebėjimo platformų, kaip, pavyzdžiui, Navixy. Tai platforma „viskas viename“, visiškai patenkinanti verslo poreikius stebint komercinį transportą.

Stebėjimo prietaisas gali suteikti informacijos apie automobilio ar sunkvežimio būklę, nuvažiuotą atstumą, pasirinktą maršrutą ir kt. Pavyzdžiui, viešajame transporte įdiegtos sekimo sistemos parodo, ar konkrečiu momentu įjungtas ar išjungtas variklis, durys – atvertos ar uždarytos, kokiu greičiu autobusas juda ir pan.

Kur panaudojama GPS stebėjimo įranga?

GPS stebėjimo įranga gali būti panaudojama stebint ir valdant sunkųjį ir lengvąjį komercinį transportą. GPS stebėjimo sistemos daugiausia naudojamos logistikos sektoriuje, tačiau puikiai tinka ir kitose verslo šakose, kur siekiama užtikrinti, kad darbas vyktų našiai ir kad automobilis nebūtų naudojamas su darbu nesusijusiais tikslais. GPS sistemos plačiai panaudojamos stebint viešąjį transportą (pavyzdžiui, fiksuojant, ar autobusai bei troleibusai laikosi tvarkaraščio), automobilių nuomos versle, transportuojant greitai gendančią produkciją, pristatant užsakovams statybose, žemės ūkyje naudojamą transportą, sunkiąją techniką ir pan. Svetainėje GPSWOX siūlomas Navixy M7 sekiklis turi magnetinį padą, todėl yra itin paprastai pritvirtinamas prie transporto priemonės.

Vis platesnės galimybės

Su sparčiai besivystančiomis technologijomis vystosi ir transporto valdymo sistemos. Jos suteikia vis daugiau duomenų ne tik apie transporto priemones, bet ir apie vairuotojus. Pavyzdžiui, kaupiama informacija apie vairuotojo vairavimo ypatumus, nuskaitomi tachografų duomenys. Nuotoliniu būdu galima užblokuoti transporto priemonės variklį per avariją, atlikti įvairius kitus veiksmus. GPS stebėjimo sistemos naudingos ir kitais tikslais, pavyzdžiui, viešbučių transporte, skirtame svarbiems svečiams pervežti iš oro uosto į viešbutį. Automobiliuose įdiegiamos stebėjimo sistemos, tad personalas žino, kada tiksliai svečiai atvyko ir kada juos pasitikti.

Ar duomenys siunčiami nutrūkus ryšiui?

GPS įranga duomenis siunčia per GSM tinklą. Jei ryšys nutrūksta, duomenys vis tiek fiksuojami, jie išsaugomi ir prieigą turinčiam asmeniui perduodami tada, kai ryšys atsinaujina. Moderni transporto sekimo ir stebėjimo įranga susieta su visais įrenginiais – įprastais ir planšetiniais kompiuteriais, mobiliaisiais įrenginiais (išmaniaisiais telefonais), todėl duomenis galima stebėti per bet kurį turimą prietaisą.

Palengvina užduotis

Transporto valdymo sistemos leidžia sutaupyti laiko ir kitų išteklių. Kadangi komerciniai automobiliai per stebėjimo sistemas stebimi nuotoliniu būdu, paprasčiau tiksliai žinoti, kuriuo metu klientams bus pristatomas krovinys ar siunta, klientus galima iš anksto įspėti apie vėlavimą. Kadangi stebimas tikslus maršrutas, galima suplanuoti kuro sąnaudas, gauti informacijos apie transporto spūstis, koreguoti maršrutus ir pan. GPS įranga padeda stebėti vairuotojų vairavimo stilių ir juos informuojant sumažinti automobilio eksploatacijai skirtas išlaidas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply