Kklietkabelis.lt nuotr.

Trečiadienį „Cido“ arenoje – neeilinės „Lietkabelio“ rungtynės

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda trečiadienį Europos taurėje žais paskutines namų rungtynes reguliariajame sezone.

Šešis laimėjimus paeiliui „Cido“ arenoje pasiekę Nenado Čanako auklėtiniai priims Ankaros „Turk Telekom“ ekipą, kuriai buvo nusileista pirmajame rate Ankaroje – 60:65.

Šiuo metu „Lietkabelis“ turi 8 pergales ir 5 nesėkmes bei žengia penktoje pozicijoje. Tam, kad panevėžiečiai sirgaliams padovanotų dar vieną namų susitikimą tarptautiniame fronte, reikia grupėje užimti bent jau 4 vietą ir tada aštuntfinalis vyktų Panevėžyje.

Dabar 3–4 vietomis dalinasi Paryžiaus „Metropolitans 92“ ir Andoros „Morabanc“, kurios turi po vieną pergalę daugiau, bet yra sužaidusios vienu susitikimu daugiau. Svarbus faktorius, kad „Lietkabelis“ turi tarpusavio pranašumą prieš „MoraBanc“, o paryžiečius nugalėjo pirmajame susitikime. Dvikova su „Metropolitans“ „Lietkabelis“ ir baigs grupės etapą.

Dvikovoje su „MoraBanc“ „Cido“ arenoje buvo kiek daugiau nei 1900 žiūrovų, o tai yra geriausias rezultatas Europos taurėje šiame sezone. „Lietkabelis“ kviečia sirgalius trečiadienį itin svarbiose rungtynėse aktyviai palaikyti mylimą komandą ir rengia sirgaliams ypatingą programą.

Atvykę pamatys šviesų šou, taip pat klubas pristatys naują emocingą sezono klipą, o didžiosios pertraukos metu „Šokių oazės“ šokėjai surengs ypatingą pasirodymą. Prieš rungtynes krepšininkai tradiciškai sirgaliams iš savo rankų dovanos specialius marškinėlius, o pertraukoje tarp kėlinių žiūrovų laukia žaidimai. Šį sezoną jau du panevėžiečiai pataikė iš aikštės vidurio ir laimėjo metinę narystę „Impuls“ sporto klube. Gal jūs būsite trečiasis laimingas?

Rungtynės trečiadienį prasidės 19.00 val., bet kviečiame atvykti anksčiau, taip išvengsite spūsčių ir išvysite abiejų komandų pristatymą. Bilietus, kurie kainuoja nuo 7 eurų, galite įsigyti paspaudę ČIA.

Klubas primena, kad į rungtynes nemokamai gali patekti šie asmenys:

– Panevėžio miesto ir rajono mokymo įstaigų auklėtiniai;

– Panevėžio miesto ir rajono senjorų organizacijų nariai;

– Panevėžio miesto ir rajono žmonių su negalia organizacijų nariai;

– Vaikai iki 6 metų (imtinai).

Norintys nemokamai stebėti rungtynes turėtų kreiptis šiuo el. pašto adresu: laurita@kklietkabelis.lt

Kklietkabelis.lt


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: