NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosSportas

Trečiadienį draugiškas susitikimas su Latvijos klubu

Gintaras Brazdžionis

Liepos 24 dieną, trečiadienį, FK „Panevėžys“ namuose žais dar vienas draugiškas rungtynes. Šį kartą panevėžiečių varžove bus Rygos SC „Albatroz“ komanda, rungtyniaujančia Latvijos II lygos pirmenybėse.

Šių metų Latvijos II lygos pirmenybės vyksta keturiose zonose, o jose iš viso rungtyniauja 43 komandos, suskirstytos į keturias zonas.

Rygos SC „Albatroz“ rungtyniauja Centro zonoje, kur iš viso varžosi 11 komandų. Po pirmojo rato būsimi panevėžiečių varžovai savo sąskaitoje turi 20 taškų ir rikiuojasi antroje turnyro lentelės vietoje. Rygos „Albatroz“ per 10 susitikimų surinko 20 taškų. Latvijos sostinės ekipa iškovojo šešias pergales, patyrė du pralaimėjimus ir tiek pat kartų sužaidė lygiosiomis.

Latvijos komandoje rungtyniauja ne tik šios šalies žaidėjai, bet ir legionieriai iš Rusijos, Brazilijos, Kolumbijos, Japonijos, ir kitų šalių.

Draugiškose rungtynėse su „Panevėžio“ klubu svečių gretose bus daug naujų futbolininkų, kurie parėjimų lango metu siekia pasirašyti sutartis su įvairiomis naujomis komandomis. Kadangi Rygos SC „Albatroz“ labai glaudžiai bendradarbiauja su „Galaxy“ klubu iš JAV, tai mūsų mieste rungtyniauti turėtų absoliuti dauguma naujokų

Šį trečiadienį draugiškas susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Albatroz“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą. Įėjimas į rungtynes nemokamas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close