Trečiadienį užregistruoti 79 eismo įvykiai

Lietuvos kelių policijos tarnybos pirminiais duomenimis, trečiadienį, rugsėjo 18 d., policija užregistravo 79 eismo įvykius, įvykusius šalies keliuose, 7 įvykių metu buvo sužeisti 7 žmonės, viename eismo įvykyje sužeistas nepilnametis.

Dieną, 14.10 val., Gargžduose, Klaipėdos g., pėsčiųjų perėjoje, automobiliu buvo partrenkta 9-erių metų mergaitė. Automobilis „BMW X5“, vairuojamas 45 m. moters, nesustojo prieš pėsčiųjų perėją, kai kitas automobilis buvo sustojęs praleisti pėsčiųjų, einančių per perėją. Sužeista mergaitė paguldyta į ligoninę.

Ryte, 7.53 val., Kaune, Vandžiogalos pl., iš šalutinio kelio išvažiuojantis automobilis susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu kitu automobiliu, kurio vairuotoja buvo nežymiai sužeista.

10.36 val., Vilniaus r., Pagirių k., į kelią įbėgus laukiniam žvėriui, susidūrimo bandęs išvengti 40-metis vairuotojas automobilio nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Sužeistas vairuotojas gydomas ambulatoriškai.

Popietę, 15.10 val., Kaune, Piliakalnio g., nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio, 27 m. vairuotojas nesuvaldė automobilio „Ford Transit“, kuris įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu, kurio vairuotoja buvo sužeista ir dėl krutinės sumušimo pristatyta į ligoninę.

Darbo dienos pabaigoje, 16.39 val., Vilniuje, Laisvės pr., ant automobilio „Ford Transit“ užkrito pakelėje augęs medis, kuris virsdamas nutraukė troleibusų kontaktinius laidus. Įvykio metu buvo sužeistas 58 m. vairuotojas, vyras buvo pristatytas į ligoninę.

17.50 val., Kėdainių r., magistraliniame kelyje Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, 24 m. vaikinas, vairuodamas automobilį „VW Polo“, pradėjo lenkti kitą automobilį, neįsitikinęs, kad tai saugu, ir atsitrenkė į traktorių su priekaba, kuris suko į kairę. Po susidūrimo lengvasis automobilis nuskriejo į laukus, jo vairuotojas buvo sužeistas.

Tuo pačiu metu, Alytaus r., rajoniniame kelyje Onuškis–Butrimonys–Punia, 42 m. moteris, būdama neblaivi ir neturėdama teisės vairuoti, vairavo automobilį “VW Sharan”, kurio nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir griovyje apvirto. Automobilį vairavusiai moteriškei nustatytas 2,11 prom. girtumas, vairuotoja buvo nežymiai sužeista (sumušta čiurna) ir uždaryta į areštinę.

Neblaivūs vairuotojai trečiadienį sukėlė dar tris eismo įvykius.

Ryte, 7.38 val., Kaune, Taikos pr., neblaivus (2,22 prom.) vyras automobiliu „Mitsubishi Outlander“ atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį automobilį ir iš įvykio vietos nuvažiavo nesulaukęs policijos. Automobilis ir jjo vairuotojas buvo netrukus sustabdyti, vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Prieš pietus, 11.05 val., Elektrėnuose, Draugystės g., neblaivus, teisės vairuoti neturintis 19-metis, automobiliu „VW Polo“ atsitrenkė į priekyje sustojusį automobilį, įvykį sukėlusiam jaunuoliui nustatyta s1,41 prom. girtumas.

Dieną, Vilniuje, Gedimino pr., neblaivi 47 m. moteris automobiliu „VW Jetta“ kliudė du stovinčius automobilius ir išvartė metalinius stulpelius. Vairuotojai buvo nustatytas vidutinis, 1,54 prom. girtumas, moteris buvo pristatyta į policiją, jai gresia baudžiamoji atsakomybė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: