Trečiąjį kartą su Kauno „Žalgiriu“ sužaista lygiosiomis

Gintaras Brazdžionis

Šeštadienio vakarą Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su „Kauno Žalgiriu“. Susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis rezultatu 3:3 (0:1).

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai ir greitai pelnė pirmąjį įvartį. Jurijui Bušmanui pakėlus kampinį, 9-ąją mačo minutę galva kamuolį į šeimininkų vartus nukreipė patyręs Linas Pilibaitis.

Dar vieną neblogą šansą pasižymėti kauniečiai turėjo 20-ąją susitikimo minutę. Po greitos kontratakos „Kauno Žalgirio“ futbolininkas Simonas Urbys smūgiavo visiškai šalia vartų virpsto. Iškart po to panevėžiečiai surengė greitą ataką, bet Arūnas Klimavičius sugebėjo iš kauniečių baudos aikštelės išmušti pavojingai skersuotą kamuolį.

32-ąją mačo minutę pavojingą ataką sukūrė „Panevėžio“ futbolininkai. Tautvydas Eliošius tiksliu perdavimu į svečių baudos aikštelę išvedė Paulių Janušauską, bet komandos kapitono smūgiuotą kamuolį sugavo varžovų vartininkas Martynas Matuzas.

Antroje kėlinio pusėje vyko apylygis žaidimas, abiejų ekipų futbolininkai rungtyniavo aktyviai, uždirbdavo daug kampinių ir standartinių padėčių.

Poilsio komandos išėjo „Kauno Žalgiriui“ pirmaujant rezultatu 1:0.

Antrasis kėlinys panevėžiečiams prasidėjo nesėkmingai. 51-ąją minutę kaunietis Karolis Šilkaitis atliko smūgį link vartų iš arti, o prie kamuolio pirmasis atsidūręs Simonas Urbys jį nukreipė į vartus.

66-ąją mačo minutę, gavęs puikų perdavimą iš komandos draugo, Sebastianas Vasquezas nukreipė kamuolį į svečių vartus ir sušvelnino atsilikimą iki minimumo. Jau po kelių akimirkų rezultatas galėto tapti lygus, bet po kampinio iš dėkingos situacijos panevėžiečiai nesugebėjo nukreipti kamuolio į varžovų vartus.

70-ąją mačo minutę Patrikas Bordonas tiksliu smūgiu galva išlygino rezultatą – 2:2. Po keturių minučių panevėžiečiai jau buvo priekyje. Dar vieną įvartį smūgiu galva pelnė Vytas Gašpuitis – 3:2.

80-ąją minutę „Kauno Žalgirio“ futbolininkas Jurijus Bušmanas puikiu baudos smūgiu išlygino rezultatą – 3:3.

Per likusį laiką abiejų komandų žaidėjams daugiau pasižymėti nepavyko. Rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 3:3.

FK „Panevėžys“ su kauniečiais žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Andrejus Čiofu, Vytas Gašpuitis, Pavelas Krukas, Tomas Kačerauskas, Aleksandras Jerkinas (78 min. Tomas Salamanavičius), Rokas Stanulevičius (86 min. Lukas Čerkauskas), Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Patrikas Bordonas (91 min. Rafaelis Ledesma), Sebastianas Vasquezas.

Artimiausias šalies A lygos čempionato rungtunes FK „Panevėžys“ žais spalio 5 dieną Marijampolėje su vietos „Sūduva“.