Trečiasis ciklo „Tolerantiškos visuomenės ugdymas“ seminaras

Balandžio 20 d. (pirmadienį) 17 val. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (Nemuno g. 33) 117 aud. vyks trečiasis ciklo „Tolerantiškos visuomenės ugdymas“ seminaras „Teisė į gyvybę: skirtingi įsitikinimai. Ar įmanoma konstruktyvi diskusija?“.

Seminarą, kaip ir pirmuosius du, ves Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto lektorė dr. Jūratė Baltušnikienė ir vienuolis kunigas Kęstutis Brilius.

Jame bus diskutuojama apie tai, ar teisė į gyvybę yra absoliuti, pritarti ar ne mirties bausmei, eutanazijai, abortams, organų transplantacijai. Aptariamos teisinės kategorijos būtinoji gintis ir būtinasis reikalingumas.

Pirmieji du ciklo seminarai-diskusijos apie tolerancijos sąvoką, netolerancijos apraiškas, dvilypę žmogaus prigimtį, kriminalinio elgesio psichologiją, sukvietę gausias auditorijas, vyko G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Renginius lydėjo temą praplečiančių filmo „Čia mūsų namai“ ir laidų ciklo „Visi esame žmonės: apie toleranciją kitaip“ laidos iš bibliotekos fondo peržiūros.

Visuose trijuose seminaruose dalyvavę klausytojai gaus KTU pažymėjimus. Norintieji gauti pažymėjimus kviečiami registruotis el. p. adresu kristina.kisieliene@ktu.lt

Organizatoriai: KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas ir Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka.

Kviečiame!
Vilija Stokienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: