Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-05-15

Trečiasis „Kortų namelio“ sezonas – jau Lietuvoje

Vos vasarį „Netflix” platformoje pasirodęs trečiasis kultinio serialo „Kortų namelis“ šį sekmadienį 21 val. startuoja per BTV. Šis draminis serialas yra vienas žiūrimiausių serialų visame pasaulyje, o pagrindinis jo aktorius Kevinas Spacey – neabejotinai viena iš tokio susidomėjimo priežasčių. Net penkiolikai apdovanojimų nominuotas bei Auksinį gaublį už geriausią draminio serialo aktoriaus vaidmenį pelnęs Kevinas Spacey ,,Kortų namelyje“ įamžina Fransį Andervudą, demokratų partijos kongresmeną. Būdmas itin populiarus aktorius, Spacey šykšti dalinti interviu, todėl išlieka vienu labiausiai aptarinėjamų Holivudo asmenybių. Štai keletas įdomių faktų apie šią asmenybę.

  1. Kevinas Spacey nusprendė tapti aktoriumi po to, kai dešimties metų Londone išvydo spektaklį ,,Šerlokas Holmsas“. ,,Tai buvo neįtikėtina. Juokingiausias dalykas, kurį kada nors esu matęs“.
  1. Kevino Spacey tėvai jį išsiuntė į Kalifornijos karo akademiją po to, kai jis padegė savo sesers namelį medyje. Vėliau jis buvo pašalintas iš akademijos, nes metė į klasės draugą padangą.
  1. Nusprendęs, kad nenori tęsti vaidybos studijų Juilliardo konservatorijoje, aktorius tapo batų pardavėju.
  1. Būdamas devyniolikos, jis dalyvavo talentų laidos atrankoje. Kevinas Spacey savo ateitį siejo su įžymybių parodijavimu. Laidos prodiuseriai atsisakė jį priimti. Vėliau jis bandė tapti komiku, tačiau galiausiai patraukė aktoriaus keliu.
  1. Kevinas Spacey yra pamėgdžiojimų meistras. Jis ne tik puikiai sugeba perteikti pamėgdžiojamo asmens balsą, tačiau ir kūno kalbą. Jis puikiai įmituoja Michaelą Caine ir Jacką Nicholsoną.
  1. Aktorius mėgsta lankytis Jungtiniuose Arabų Emiratuose. ,,Lankausi čia gana dažnai, tačiau to neviešinu“, – portalui „The National“pasakojo Kevinas Spacey net praleido apdovanojimų ceremoniją, kur jam turėjo būti įteiktas apdovanojimas už Fransio Andervudo vaidmenį. Priežastis paprasta – jis žiūrėjo spektaklį, pastatytą studentų, kuriuos aktorius kuravo dvi savaites, Šardžoje, Emyratuose.
  1. Aktorius yra įkūręs savo vardo fondus JAV ir Didžiojoje Britanijoje. Fondo tikslas pagelbėti pradedantiems jauniems aktoriams. Jiems skiriamos stipendijos, vykdomi seminarai, kūrybinės dirbtuvės. Paramą jau gavo daugau nei 2500 studentų iš viso pasaulio. Šiuo metu ,,Kevin Spacey“ fondas siekia suteikti didesnę paramą Artimųjų Rytų talentams.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: