Treneris Jeanas Claudas: net persirgę Covid-19 į Naujųjų metų planus gali įtraukti sportą

Besibaigiant metams daugelis ima fiksuoti kitų metų tikslus. Svarstyti, kokios naujos veiklos norėtų imtis, kokių žalingų įpročių atsisakyti, kiek kartų per savaitę sportuoti. Daugelį metų Vilniuje norinčius sportuoti treniruojantis Jeanas Claudas (Jean Claude) sako dažnai sulaukiantis klausimų, ar gali sportuoti persirgę Covid-19.

„Karantinas mus atpratino nuo gerųjų įpročių, kiekvienas judame per mažai nei reikėtų ir tik profesionalūs sportininkai išlaiko režimą. Vis tik nuo Naujųjų metų pažadą daugiau judėti, daugiau laiko skirti savo kūnui ir savijautai būtina įtraukti. Taip, net jeigu jums teko persirgti Covid-19 ir jau pasveikote“, – pasakoja bendruomenės JC Sport vadovas.

Pasak jo, klaidingai manoma, kad sportuoti reikia tik intensyviai, todėl asmenims, kuriems teko susidurti su pandemija ir sirgti Covid-19, rekomenduojama pasitarti su šeimos gydytoju, o ir pačiu treneriu. Šiuo metu visos treniruotės tik nuotolinės, todėl jungtis prie jų galima ir trumpesniam laikui, pasitikrinimui, ar kūnas tinkamai priima fizinį krūvį.

„Jeigu ką tik persirgote virusu, jokiu būdu neskubėkite jungtis į treniruotes, pajuskite, kai kūnas bus atsistatęs ir stiprus. Be to, pradėti reikėtų nuo tempimo pratimų ir tik po kelių kartų mėginti intensyvesnes treniruotes“, – perspėja sportininkas.

Jo teigimu, sportas kiekvienam suteikia būtiną laimės hormoną ir padeda atsistatyti, todėl Naujųjų metų planams būtina skirti vietos ir sportui. Ar tai būtų pasivaikščiojimas parke einant spartesniu žingsniu, ar intensyvus žaidimas su vaikais, ar darbas su treneriu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: