Triatloninkės Alinos Rancevos gerbėjai ir rėmėjai kviečiami į palaikymo vakarą

Triatloninkės Alinos Rancevos gerbėjai ir rėmėjai pirmą kartą kviečiami į palaikymo vakarą. Norintys pabendrauti su sportininke ar paremti pasirengimą šių metų ultratriatlono čempionato etapui tai jau greitai galės padaryti specialaus renginio metu.

Stipriausia šalies triatlonininkė, geležine ledi, vadinama pirmoji lietuvė, įveikusi dvigubo ultra triatlono distanciją Alina Ranceva ketina tai padaryti ir trečią kartą. Besiruošdama ypatingam startui sportininkė sirgalius ir rėmėjus kviečia į palaikymo vakarą, kuriame bendraus su svečiais, papasakos savo sporto istoriją, ir netgi skelbs atributikos aukcioną.

Anot sportininkės, nemažą pasiruošimo biudžeto dalį sudaro vien varžybų dalyvio starto mokestis, tad moteris itin laukia rėmėjų bei partnerių palaikymo. Po 2015-aisiais sėkmingai įveikto pasaulio dvigubo ultratriatlono taurės etapo, ir pasaulio čempionato 2016-ais metais, nemenkų lūkesčių Alina turi ir šiemet.

Alinos Rancevos palaikymo vakaras pokylių namuose „Vasaris“ vyks rugpjūčio 17-ą dieną, 17:30. Čia laukiami visi palaikantys ištvermingiausią šalies sportininkę.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: