Trijų karalių dovana- naujos idėjos, sužadintas kūrybingumas, gera nuotaika

Trijų karalių dovana- naujos idėjos, sužadintas kūrybingumas, gera nuotaika

1444
0
DALINTIS

Sausio 6 d., Trijų karalių dieną, „ Žemynos“ progimnazijos mokytojams dovanų atnešė ne trys karaliai, o dvi kolegės, mokyklos metodinės tarybos narės- Nijolė ir Esmeralda.

Ir tos dovanos- gera nuotaika, naujos idėjos, sužadintas kūrybingumas. „Žemyniečiai“, susirinkę į metodinės dienos renginį „Mąstančių mokinių ugdymas- visų mūsų rūpestis“, turėjo galimybę produktyviai, smagiai pabendrauti, atskleisti savo kūrybiškumą, pasisemti gerų idėjų.

Dirbdami grupėse, pritaikydami įvairius aktyvaus mokymo metodus, mokytojai atliko sudominančias, sužadinančias mąstymą, kūrybingumą užduotis. Įdomu buvo koliaže pavaizduoti grupės narių tarpusavio santykius, grupės vertybes, iš gamtinių medžiagų sukurti daiktą, kuris būtų susijęs su grupės esama vidine būsena, ir kūrinį pakomentuoti.

Daug gerų emocijų suteikė piešimas poroje, kai vienas poros narys pasakoja apie gautame paveikslėlyje matomą daiktą, tačiau jo neįvardija, o kitas poros narys bando tą daiktą nupiešti pagal nusakytas spalvas ir formas. Ko tik nebuvo pripiešta.

Išbandę aktyvius mokymo metodus, įsitikinę, kaip smagu šitaip mokytis, mokytojai pasiryžę po žiemos atostogų taip sudominti, suaktyvinti, paskatinti mąstyti, kurti ir savo mokinius.

Tikėtina, kad bus įdomu, smagu, prasminga ir jiems, juk linksmai mokytasi tam, kad galima būtų žaismingai, įdomiai mokyti.


Aušra Vaitkienė
Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams su visuomene

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.