AINA.LT nuotr.

Tris paras Žaliojoje girioje praleidusios senyvos panevėžietės giltinė neįveikė

Dar rugsėjo 13 dienos rytą į Žaliąją girią spanguoliauti išvykusi 86 metų panevėžietė pasiklydo. Tos pačios dienos pavakare parsivežti motinos į girią atvykusi jos duktė Dainora su mama tik susiskambino, tačiau jos neradusi pagalbos kreipėsi į policiją.

Plačiai visuomenėje nuskambėjusi paklydėlės paieška užtruko šiek tiek daugiau nei tris paras ir moteris buvo rasta maždaug kilometras nuo kelio Paliūniškis-Vabalninkas kone iki pusės mirkdama vandenyje, keturračių išvažinėtose provėžose.

Rasta senolė, kuriai anksčiau buvo implantuotas širdies stimuliatorius, tąkart buvo sąmoninga, atsakinėjo įklausimus, tačiau nevaldė kojų. Ji buvo išnešta iš girios, nuvežta į Respublikinės Panevėžio ligoninės vyresnių žmonių skyrių, tačiau gana greitai buvo perkelta į reanimaciją. Dėl kvėpavimo sutrikimų jai buvo pajungtas dirbtinis kvėpavimas, moteris buvo panardinta į komos būseną.

Praėjus porai mėnesių po palyginus laimingai pasibaigusio įvykio, paklydėlės dukra Dainora teigė, kad dabar su motina viskas gerai ir ji laikinai dabar dienas leidžia Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje.

„Viskas gerai. Kvėpavimas atsistatė. Ji protinga, kalba, pati valgo, tik kol kas dar nevaikšto. Visada tikėjau ir sakiau, kad ją rasime gyvą ir kad ji išgyvens“,- sakė ponia Dainora.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: