TS-LKD regioninių vizitų ciklas „Girdime Lietuvą“ šeštadienį užsuks į Kupiškį

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai tęsia regioninių vizitų ciklą „Girdime Lietuvą“. Projekto metu planuojama aplankyti įvairius Lietuvos regionus ir miestelius, kuriuose TS-LKD politikai susitiks su vietos bendruomenėmis bei viešojo sektoriaus darbuotojais – mokytojais, gydytojais, socialiniais darbuotojais, ugniagesiais ir kitais.

Šio vizitų ciklo tikslas – susitikti su bendruomenėmis ir viešojo sektoriaus darbuotojais, kuriuos ypatingai liečia kitų metų biudžetas, pasižymintis gausybe netesimų pažadų. TS-LKD politikai yra įsitikinę, kad norint ieškoti ilgalaikių sprendimų, būtina plati diskusija su visuomene, būtina klausyti, suprasti ir girdėti, ko nori mūsų šalies piliečiai.

Penktadienį kampanija „Girdime Lietuvą“ vyksta į Zarasus, Marijampolę, Kazlų Rūdą, Birštoną, o šeštadienį – į Kupiškį.

Zarasuose ir rajone penktadienį lankysis Seimo nariai Aistė Gedvilienė, Andrius Kupčinskas ir Edmundas Pupinis, kur 10 val. ves pilietiškumo pamoką Zarasų viešojoje bibliotekoje (Bukonto g. 20, IIa..), 11:30 val. susitiks su Zarasų priešgaisrine tarnyba (Donelaičio g. 1), 13 val. – lankysis Aplinkos apsaugos agentūros padalinyje (Draugystės g. 2), o 14:30 val. – susitiks su regiono slaugytojais (Sėlių a. 20-9).

Į Marijampolę penktadienį, lapkričio 15 d., atvyks Seimo nariai Paulė Kuzmickienė, Justas Džiugelis ir Raimundas Martinėlis, kur 10:30 val. lankysis „Marijampolės socialinės pagalbos centre (Bažnyčios g. 19), 13:30 val. susitiks su nevyriausybininkais (Basanavičiaus a. 1), 15 val. – lankysis Marijampolės ligoninėje (Palangos g. 1) o 16:30 val. – susitiks su visuomene Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 20). 

Kazlų Rūdoje penktadienį lankysis Seimo narė Irena Haase, kur 13 val. susitiks su meru M. Varaška (Atgimimo g. 12), 14 val. – susitiks su savivaldybės administracijos skyriaus vedėjais ir gydymų įstaigų vadovais.

Į Birštoną rytoj vyksta Seimo narys Kęstutis Masiulis, kuris 11:30 val. lankysis Birštono gimnazijoje ir susitiks su mokytojais (Kęstučio g. 29), 13 val. kalbėsis su lopšelio-darželio „Giliukas“ auklėtojomis (Pušų g. 2), o 14 val. – su socialiniais darbuotojais Nemajūnų dienos centre (Topolių g. 1, Geležūnų k.).

Šeštadienį, lapkričio 16., į Kupiškį vyksta Seimo narys prof. Vytautas Juozapaitis, kur 13 val. Kupiškio jaunimo centre susitiks su rajono jaunimu ir aptars iškylančias problemas (Gedimino 7, Kupiškis). 

Maloniai kviečiame dalyvauti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: