,,Tūkstantis gražiausių žodelių, Jums seneliai‘‘

Saulėtą gegužės 25 d. pirmadienį močiutės, seneliai ir antrokėlių tėveliai rinkosi į ,,Vilties‘‘ pagrindinę mokyklą švęsti senelių šventės „Tūkstantis gražių žodelių, Jums seneliai“. Šventę organizavo pradinių klasių mokytoja Rita Baltmiškienė, Vita Šešelgienė, Genovaitė Šerepėkienė ir muzikos mokytoja Irena Gustienė. Dalyvauti šventėje seneliams buvo labai svarbu – juk anūkai ruošėsi šiai šventei visą mėnesį, kad seneliams būtų smagu, nenuobodu.

Jie gamino dovanėles, rašė apie senelius rašinėlius, piešė jų portretus, kuriais papuošė visą antro aukšto mokyklos koridorių. Visos trys antrokų klasės, padedamos savo mokytojų, paruošė savo brangioms močiutėms ir bočiams vienos valandos meninę programą, o joje buvo vaidinimų, dainų, šokių ir eilėraštukų.

Renginio pabaigoje visi: ir vaikai, ir seneliai, ir mokytojos – dainavo tradicinę „Giminių dainą”. Šypsenos ir šiek tiek sudrėkusios senelių akys liudijo, kad ir kitąmet jie su malonumu atvyks į savo vaikaičių mokyklą. Ir kaip tokiais anūkais nesididžiuosi, kaip nesidžiaugsi kalbėjo susijaudinusios močiutės. Šitaip pagerbtos jau buvome seniai. Tai be galo malonu.

Taigi, galima drąsiai sakyti, jog renginys pavyko. Juk Senelių šventė buvo pilna šypsenų, džiaugsmo ir gerų emocijų, kurios dar ilgai šildys kiekvieno širdį.

Pradinių klasių mokytoja Rita Baltmiškienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: