Turgavietėje kvepalų klastotės

Siekiant užkirsti kelią neteisėtai akcizais apmokestinamų prekių apyvartai, gruodžio 11 d. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su Pasvalio Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbuotojais, vykdydami tikslinę priemonę, patikrino Pasvalio miesto turgavietę ir jos prieigas.

Patikrinta 17 turgavietėje prekiavusių asmenų. Panevėžio miesto gyventoja turgavietėje prekiavo kvepalais, kurių pavadinimai ir prekių ženklai panašūs į žinomų kvepalų gamintojų pavadinimus ir prekių ženklus, neturėdama šių prekių ženklų savininkų leidimo jais prekiauti. Iš prekeivės buvo paimta 19 vienetų įvairių kvepalų pakuočių. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal požymius nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 204 str. 2 d. Prekeivei už neteisėtą veiką gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimo bausmė.

Nustatytos keturios Pasvalio rajono gyventojos, kurios turgavietės prieigose prekiavo pieno produktais, neturėdamos tam reikalingo leidimo bei neleistinoje vietoje. Skundų, dėl šių prekeivių, dažnai gauna policija ir Pasvalio Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba. Šios moterys ne kartą dėl analogiškų pažeidimų buvo perspėtos žodžiu, tačiau nepadarė jokių išvadų ir toliau pažeidinėjo nustatytą tvarką. Keturioms pažeidėjoms buvo surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai už prekybos viešosiose vietose taisyklių pažeidimą pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 167 str. ir paskirtos dviejų eurų piniginės baudos.

Rasa Černauskaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: