Turi idėją, bet nežinai kaip ją įgyvendinti? Tu – laukiamas renginyje „Idėjų savaitgalis“!

Pirmą kartą Panevėžyje savo idėjų ir inovacijų įgyvendinimo planus kurs kelios dešimtys inovatorių. Visus juos čia suburs „Idėjų savaitgalis“, kuriame norintieji dirbs kartu su išradingiausiais Panevėžio dizaineriais, programuotojais, konstruktoriais, inovatoriais, įvairių sričių verslininkais bei ekspertais tam, kad visiems bendradarbiaujant būtų sukurta tai, ko, galbūt, pasaulyje dar nėra!

Įgyvendinti savo idėją ir sukurti verslą svajoja kone kiekvienas jaunuolis. Tačiau to nemoko mokykloje, o kaip įgyvendinti vieną ar kitą naujovę, universitete taip pat, geriausiu atveju, tegausite teorinį patarimą. Būtent tokiems idėjų turintiems jaunuoliams, ir vyresniems, Panevėžyje organizuojamas „Idėjų savaitgalis“. Jo organizatoriai tikina, tokių žmonių, kurie turi idėjų ir ieško, kaip jas realizuoti sutinkantys ne tik didmiesčiuose, tad idėjų savaitgalis – puiki vieta diskusijoms ir sprendimams, ir yra labiau prieinamas mažesnių Aukštaitijos regiono miestelių gyventojams.

Pasak organizatorių, ateiti ir pristatyti savo idėją čia gali kiekvienas ir nesvarbu kokia ji būtų: programinė įranga, žaidimas, elektroninio verslo sprendimas, elektronikos įrenginys, bet koks kitas produktas, verslo modelis ar net socialinis projektas, kurio įgyvendinimui trūksta komandos, specialistų ar rėmėjų.

Bene aktyviausiai šiame projekte dalyvauja studentai. Dalies jų idėjų įgyvendinimas jau yra įsibėgėjęs, tereikia keleto specialistų pagalbos.

Geriausios projekto idėjos įgyvendinimą finansuos verslininkas Stanislovas Slapšys. Tačiau, organizatoriai pažada, jog renginio metu gautos žinios bus neįkainojamos.

Planuojama, jog šis inovatyvus renginys taps tradicija, todėl gauti patarimus iš kompetentingų lektorių, o gal net susidaryti idėjos įgyvendinimo planą, Aukštaitijos regiono jaunuoliai  ir ne tik, galės kasmet. Šįkart idėjų savaitgalis vyks balandžio 29-ą – gegužės pirmą dienomis, Panevėžio mokslo ir technologijų parke.

GNTV_logotipas_baltas

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: