Turizmo informacijos centrai skelbia sezono pradžią ir kviečia pažinti savo kraštą

Turizmo informacijos centrai skelbia sezono pradžią ir kviečia pažinti savo kraštą

1321
0
DALINTIS

Turizmo specialistus džiugina išaugęs susidomėjimas vietiniu turizmu. Turizmo informacijos centrai jau pasirengę pasiūlyti naujų maršrutų, bei pramogų. Štai Panevėžio turizmo informacijos centras, prasidėjus vasaros sezonui tęs nemokamų ekskursijų tradiciją. Šįkart – dviračiais po gražiausiai tvarkomas miesto vietas, vyks darnaus turizmo paieškos.

Valstybinis turizmo departamentas, skatinantis rinktis pažintines keliones po Lietuvą sukūrė naują prekinį ženklą „O čia ar buvai?“ O Panevėžio turizmo informacijos centras tradiciškai kviečia nemokamai susipažinti su Panevėžiu.

Dar du objektai, kuriuos rekomenduoja aplankyti Panevėžio turizmo informacijos centro specialistai- tai Aukštaitijos siaurasis geležinkelis, kuris siūlo ne tik išvykas, edukacines programas, bet ir kviečia apsilankyti garvežių depe ir Krekenavos regioninio parko Bakainių piliakalnis, kuris jau dabar pasipuošė įvairiaspalviais žiedais.

Turizmo specialistai pastebi ir naujų tendencijų. Viena jų- aplankyti visus Lietuvos apžvalgos bokštus, kita- keliauja visa šeima.

Taigi, jei savaitgaliais nusprendėte pakeliauti po Lietuvą ir Jums reikia patarimo- turizmo specialistai pasiruošę Jums pagelbėti, tereikia apsilankyti artimiausiame turizmo informacijos centre.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.