V. Valkiūnas (Asm. archyvo nuotr.).

Turtingiausias seimūnas iš Biržų krašto kels Darbo partijos reitingus

Praėjusią savaitę vienu iš turtingiausių Biržų krašto žmonių laikomas milijonierius Seimo narys Valdemaras Valkiūnas trenkė Lietuvos regionų frakcijos durimis bei perėjo į Darbo partiją ir tapo Seimo Darbo partijos frakcijos nariu. Politikas tikina, kad su naujuoju partijos vedliu Andriumi Mazuroniu partijos reitingą nuo 2,4 ar 4,2 procento galima pakelti iki plius minus 10-ies procentų. V.Valkiūno žodžiais, ši partija buvo deramai neįvertinta ir nepelnytai nuvertinta, ir jis tiki, kad situacija keisis.

V.Valkiūnas, paklaustas apie pasitraukimo iš Regionų frakcijos priežastis, sakė, kad šioje frakcijoje trūko susitarimo, jos nariai neįstengė suderinti veiksmų, todėl jis priėmęs jau gerokai anksčiau turėtą Darbo partijos kvietimą.

„Ten nebuvo vieningumo ir ten aš nemačiau savo vietos. Dabar Darbo frakcijoje esam dešimt narių ir manau, kad partijos reitingai turėtų kilti, nes partija buvo nepelnytai nuvertinta ir neįvertinta. Jau greitai pateiksime siūlymus dėl energijos krizės bei išeitis iš susidariusios situacijos“, – sakė V.Valkiūnas.

Pasiteiravus, kas atsitiko Respublikonų partijai, kuriai jis vadovavo nuo pat įkūrimo, V.Valkiūnas davė suprasti, kad viską pakeitė nepasiteisinęs respublikonų susijungimas su tautininkais, kai žmogiškosios ambicijos pradėjo imti viršų ir jis pasitraukęs iš jos kurį laiką buvo nepartiniu žmogumi.

Pasiteiravus, apie dar pavasarį nuskambėjusį pareiškimą, kad vienas turtingiausių Lietuvos politikų neparėmė ir neketina remti Ukrainos, V.Valkiūnas patikino parėmęs Lietuvoje gyvenančius ukrainiečius, tačiau dėl ten (Ukrainoje) esančios oligarchinės sistemos, neaiškių aukojimo sistemų, pinigų mėtyti neketinantis.

„Apie Ukrainą galima kalbėti valandų valandas ir tai yra visiškai atskira kalba. Aš už tai, kad Ukraina tiek nuo Rytų, tiek nuo Vakarų būtų nepriklausoma valstybė ir ji pagal savo žmogiškuosius ir žemės išteklius galėtų gyventi tris kartus geriau negu Šveicarija. Ji dabar reikalauja, kad kas nors duotų, bet ji turi ir gali užsidirbti pati“,- sakė V.Valkiūnas.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: