TV laida „Šeimadienis“ su Ieva Grigaite (video)

Šį sekmadienį mes paskutinį kartą šiais metais susitinkame su smagia, pramogine ir gyvenimo būdo laida ŠEIMADIENIS.

Laidos vedėja Ieva Grigaitė kalbins profesionalią visažistę, trijų vaikučių mamą – Deimantę Urbonavičienę, atvirausime labai jautriomis ir aktualiomis temomis, apie krizinį nėštumą, savianalizę ir tai kaip augindama du vaikučius su negalia, Deimantė susilaukė sveiko vaikelio. Be viso to mūsų pašnekovė nudžiugins šventinio makiažo pamokėlė ir parodys kaip kiekviena namuose galite spindėti kaip deivė.

Metų pabaigoje startuosime su nauja rubrika – Pasivaikščiojimas su psichologe, kurios metu psichologė Akvilija Kiburienė dalinsis įžvalgomis ir patarimais, šį kartą apie tai kaip palaikyti šeimos emocinę būseną karantino metu.

Na o pabaigai laukia smagus eksperimentas su mokytoja Karolina, bei laidos vedėja Ieva su dukrele Maja Patricija pasidalins šventinio stalo receptais – net dviem silkių užkandžiais Kūčių stalui ir kanelių – desertui ir smaližiams.

Laidą transliuosime aina.lt naujienų portale, bei Facebook paskyroje – sekmadienį 10 val. Tai bus paskutinė šių metų laida į kurią žadame sugrįžti po karantino.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: