„TV pagalbos“ vedėjai laidoje buvo priversti atskleisti didžiausią savo paslaptį: kas yra tiesa, o kas – melas?

Šio trečiadienio TV3 laida „Gero vakaro šou“ taps ypatinga, mat joje apsilankys visa „TV pagalbos“ komanda. Žiūrovai ne tik išvys linksmą archyvinę vaizdo medžiagą iš laidų filmavimo akimirkų, bet išgirs ir neįtikėtinas istorijas, kurios privers spėlioti – tiesa tai ar melas?

Pristatydami laidos svečius, Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius neleis suabejoti – Sandra Žutautienė, Paulius Morkūnas, Gerda Žemaitė, Rūta Filejeva, Monika Ostrenkova ir Edgaras Navickas per visą „TV pagalbos“ gyvavimo laikotarpį yra patyrę tokių dalykų, kuriuos išgyvena tikrai ne kiekvienas – ne visuomet aišku, kas yra realybė, o kas, deja, tik pasakos.

Štai Sandra pripažins, kad kartais laidos herojai nori ją pabučiuoti, o žiūrovai net išvys akimirką, kada ir kaip tai įvyko. Savo ruožtu veterinaru laidoje dirbantis Paulius pasakos, kad į socialinius tinklus gauna įvairiausių klientų ir gerbėjų žinučių, o ypač nuotraukų. Net jei tai yra… kaspiniuočiai.

Galiausiai visi „TV pagalbos“ vedėjai šįkart bus pakviesti į linksmą žaidimą – originalų tardymo izoliatorių. Čia kiekvienas ateinantis turės atsinešti po istoriją, ir visai nesvarbu – tikrą ar išgalvotą. Tačiau šią, dar niekam negirdėtą paslaptį, kiekvienam teks papasakoti taip, kad „Gero vakaro šou“ vedėjai ir žiūrovai patikėtų jų tikrumu. Ir tik istorijos pabaigoje kiekvienas prisipažins, kaip buvo iš tiesų.

Štai pavyzdžiui R. Filejeva pripažins turinti fobiją važiuoti automobiliu – anot jos, viskas dėl to, jog prieš daugybę metų pateko į avariją. Vertintojai negalės tuo patikėti – ar gali būti taip, kad Rūta sako tiesą, nors su „TV pagalba“ jai nuolatos reikia keliauti po visą Lietuvą?

Nutarę, kad tai negali būti tiesa, vertinimo komisija vienbalsiai sakys, kad tai – melas. „Laukiu pakvietimo vaidinti seriale, nes tai – tiesa“, – visus nustebins Rūta.

Savo ruožtu veterinaru dirbantis P. Morkūnas pasakos, kad kartą pas jį atvažiavo vieno šuns šeimininkai, kurie susirūpino, jog jų augintinis netikėtai suėdė… prezervatyvą. Istorija skamba neįtikėtinai, tačiau kaip buvo iš tiesų?

„Taip nutiko vieną darbo dieną – iš šuns skrandžio man yra tekę traukti… prezervatyvą. Įdomiausia, kad ši istorija pasikartojo – visa tai tiems patiems šeimininkams po kelių savaičių nutiko ir vėl. Ko tik šunys nesuvalgo…“ – pasakos neįtikėtiną istoriją Paulius, o šio trečiadienio laidos žiūrovai sužinos, ar tai buvo tiesa, ar, visgi, melas.

Į kur vieną lemtingą Joninių naktį yra įkritusi S. Žutautienė? Kokią tik dalinai melagingą istoriją papasakos M. Ostrenkova? Galiausiai, kas meluos, o kas, pasakodamas istoriją, sakys tiesą?

Juoko ašaras šluostytis priversianti „Gero vakaro šou“ laida su nepakeičiama „TV pagalbos“ komanda – jau šį trečiadienį, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: