Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-10-16

TV3 eteryje – jautri drama apie prarastą atmintį: kaip nepralošti kovos su pačiu savimi?

Kartais visai pamirštame, kokia trapi yra mūsų kasdienybė – vieną akimirką džiaugiamės visais gyvenimo teikiamais privalumais, o kitą jau kovojame sunkiausiuose savo mūšiuose. Būtent tokią istoriją per TV3 atskleis filmas „Vis dar Elis“ – kaip išlikti tvirtam ir atlaikyti didžiausius likimo smūgius, kai negrįžtamai paliesta tavo atmintis?

Šeštadienį po žaidimo „galvOK“ nepabėkite nuo TV ekranų ir įvairiausių emocijų kupiną vakarą pratęskite su drama „Vis dar Elis“.

Profesorė Elis iš pažiūros atrodo gyvenanti puikų gyvenimą. Ji turi mylintį vyrą, tris jau užaugusius vaikus, jai puikiai sekasi karjeroje. Deja, bėgant laikui moteris ima pastebėti, kad tai, kas anksčiau pavykdavo be jokio vargo, dabar ėmė kelti sunkumų. Elis staiga suvokia, kad nebeatsimena tam tikrų žodžių, vardų, o kai nusprendžia išeiti pabėgioti savo įprastu maršrutu, staiga supranta nebežinanti, kur atsirado.

Tokios situacijos ima kartotis, kol galiausiai Elis apsilanko pas gydytojus. Čia ji išgirsta žiaurią, širdį veriančią diagnozę – moteriai nustatytas Alzheimerio sindromas. Kad ir kaip skaudu bebūtų, profesorė stoja į kovą su savimi ir savo diagnoze bei į kiekvieną dieną ima žvelgti taip, tarsi dar į vieną mūšį.

Visi trys Elis vaikai jai padeda, o ypatingai – jaunoji dukra Lydia, kuri svajoja apie aktorės karjerą. Ji tampa nuolatine Elis palydove, o kartu ir savotišku atminties tiltu, kuris vis dar sieja Elis su praeitimi.

Ir pati Elis neketina pasiduoti. Savo telefone ji susirašo esminius klausimus, į kuriuos atsakymus bando prisiminti kiekvieną dieną. Deja, liga darosi vis stipresnė ir stipresnė – nebegalėdama susitelkti į savo skaitomas paskaitas, Elis netrukus praranda darbą, o surasti kai kuriuos kambarius net ir savo pačios namuose tampa nebeįveikiama užduotimi.

Stiprios moters kova už savo gyvenimą ir ryšį ne tik su aplinka, bet ir pačia savimi –jautrioje TV3 dramoje „Vis dar Elis“ šeštadienį, 21.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: