V. Černiausko nuotr.

TV3 gimtadienio dūzgės: netikėtai uždainavę svečiai, staigmenos ir ypatingi muzikos garsai

Birželio 9-osios vakarą sostinėje įvyko didžiausia vasaros šventė – 30-ąjį jubiliejų mininčios žiūrimiausios televizijos TV3 gimtadienis, palydėtas įspūdingo ir vienintelio tokio masto Andriaus Mamontovo koncerto. Nuo muzikos, juoko, intriguojančių staigmenų ir tik geriausių emocijų suskambo visas Vilniaus Vingio parkas!

TV3 gimtadienio svečiai pasitikti išskirtinėje VIP ložėje, kurioje viena staigmena sekė kitą.

Pirmiausiai besirenkančius svečius nustebino ypatingas flashmobas, kurio metu visus aplink įtraukė staiga uždainavę barmenai, iš tiesų esantys profesionalūs atlikėjai. Skambant kompozitoriaus Deivydo Zvonkaus aranžuotei, prie jų prisijungė ir 12 būgnininkų bei beveik 10 solistų, iš kurių pagrindinį vaidmenį atliko ant sūpynių besisupanti dainininkė Gabrielė Vilkickytė. O jau netrukus ore pasirodė ir „Lietuvos talentų“ žvaigždės – seserys pole dance šokėjos ir įspūdingus triukus atliekantys akrobatai.

Šį netikėtumo jausmą dar labiau sustiprino TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė. Pramoginiams šokiams neabejinga televizijos vadovė svečiams parengė ypatingą siurprizą – pristatė nepamirštamą numerį kartu su profesionaliuoju Deividu Meškausku!

Iškart po to laukė didžiausias A. Mamontovo solo karjeros koncertas, kuriame įspūdingą reginį po atviru dangumi kūrė masyvūs LED ekranai, galingas šviesų šou bei pirmą kartą Vingio parke pritaikyta erdvinė 3D garso sistema, leidusi renginio dalyviams žinomiausiais hitais mėgautis itin gurmaniškai. Kartu su Andriumi ypatingą atmosferą kūrė dirigentas Modestas Pitrėnas ir jo vadovaujamas simfoninis orkestras.

Suskambėjus paskutiniesiems A. Mamontovo koncerto akordams, svečiai ir vėl buvo pakviesti į TV3 gimtadienio erdvę, kur jų jau laukė triukšmingas ir emocingas vakarėlis. Čia 10-ties profesionalų komanda – spalvingoji grupė „Los secretos de Pablo“ – pakvietė atsiduoti latino ritmams!

O pačiame vakarėlio įkarštyje prie pulto stojo nepakeičiamas didžėjus Jonas Nainys-Jovani. Ir taip įspūdinga gimtadienio šventė tęsėsi tol, kol Vingio parke nepasirodė pirmieji saulės spinduliai…


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: