Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-08-07

TV3 rudens sezono atidarymo šventėje – SEL koncertas

Jau netrukus TV3 televizija skelbs 22-ojo sezono pradžią. Rugsėjo 4 dieną, penktadienį, Vilniaus Kalnų parke vyksiančioje TV3 sezono atidarymo šventėje – grandiozinis grupės SEL pasirodymas „SEL Grand Show 2015“. Akivaizdu, kad laukia išskirtinis šou: bus galima stebėti ne tik grupės SEL koncertą, bet ir ne ką mažiau intriguojančios apšildančios atlikėjos pasirodymą. Po kelis mėnesius trukusių derybų vakar oficialiai patvirtinta, kad tai bus britų jaunoji žvaigždė Syron.

Organizatoriai renginio detalių neatskleidžia, tačiau oficialiai patvirtina, kad šią savaitę pabaigtos derybos su viena talentingiausių jaunosios kartos britų atlikėjų vadinama Syron, kuri rugsėjį į Lietuvą atvyks specialiai dėl pasirodymo SEL koncerte Kalnų parke.

Įdomu tai, kad dvidešimt vienerių metų Syron išgarsėjo prieš kelerius metus britų dienraščiui „The Guandian“ ją pavadinus metų atradimu modernios pop kultūros scenoje. Atlikėjos karjera labai sparčiai auga ir šiandien pakviesti ją į Lietuvą, suderinti koncerto datą – jau gana didelis iššūkis.

„Džiaugiuosi, kad koncertą Vilniuje apšildys Syron. Tai nuostabi atlikėja. Vertinu tai, kad ji priėmė mano kvietimą atvykti į Lietuvą, – apie Londone gyvenančią muzikos kūrėją pasakojo grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas. – Tiesą sakant, derybos dėl jos atvykimo buvo gana ilgos. Vis dėlto, turint omeny, kad šiuo metu SEL koncertuose per metus apsilanko apie 160.000 žmonių, tai buvo įvertinta. Manau, kad koncertas Vilniuje bus įspūdingas“.

Prieš koncertą viešnia paprašė parodyti Vilnių – jau suplanuoti keli privatūs skrydžiai sraigtasparniu, pristatant gražiausias mūsų šalies vietoves.

Į Lietuvą Syron atskris iš Los Andželo, kur šiuo metu praleidžia daugiausia laiko, kartu su savo prodiuseriais ji įrašinėja naujas dainas. Į Vilnių kartu planuoja atvykti ir jos prodiuseriai, kurie aktyviai domisi Lietuvos muzikos rinka.

Kartu su daugiau nei 20.000 žmonių koncerte šėls ir ryškiausios TV3 eterio žvaigždės – laidų vedėjai, kūrėjai ir dalyviai, kuriuos žiūrovai jau pirmosiomis rugsėjo dienomis išvys eterio premjerose – komiškame kriminaliniame seriale „Bruto ir Neto“, pramoginėje naujienų laidoje „Vilnius gyvai“, nuotykių realybės šou „Pavojingi aukštakulniai“, pramoginėje laidoje „Svogūnų Lietuva“, kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ naujose serijose, Europos vyrų krepšinio čempionate bei žiūrovų jau pamėgtose laidose.

TV3 rudens sezono atidarymo šventė kartu su SEL – rugsėjo 4 dieną Vilniaus kalnų parke!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: