TV3 žaidimas „galvOK“ – išbandyk internete jau šiandien!

Kol visi nekantriai laukia šį šeštadienį pasirodysiančio naujojo TV3 šou „galvOK“, smalsiausi gali išbandyti „galvOK“ žaidimą internete jau šį vakarą! Žaidėjų lauks 10 netikėtų, įdomių, smagių klausimų, kuriuos teisingai atsakius, bus galima laimėti prizų.

Žaidimas prasidės šiandien – prisijungti ir žaisti bus galima bet kuriuo patogiu metu nuo 16.30 val. iki 24 val. čia: www.tv3.lt/galvok. Nugalėtojai ir prizų laimėtojai bus paskelbti žaidimo puslapyje 24.00 val.

Penktadienį pasitreniravus, naują žaidimą bus galima žaisti šeštadienio vakare tuo pat metu, kai vyks TV3 „galvOK“ šou. Ir TV šou, ir internetinio žaidimo dalyviai matys tuos pačius klausimus. Svarbu – šeštadienį prie žaidimo internete būtina prisijungti lygiai tuo pat metu, kai startuos televizijos laida – 19.30 val. Prisijungus vėliau, žaisti galėsite, bet nebegalėsite varžytis dėl prizo.

Žaidimo „galvOK“ išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi pramoga, tinkanti ir mažam, ir dideliam.

Žaidimas „galvOK“ išsiskiria ne tik savo pobūdžiu, bet ir tuo, kad tai – visiems prieinama pramoga. Jį žaisti galima visose TV3 žiniasklaidos grupės valdomose media platformose – internete – bet kokiu įrenginiu, bet kokiu patogiu metu ir bet kokioje vietoje, televizijoje – šeštadienio vakarais, o nuo pirmadienio ir  radijo stoties „Power Hit Radio“ eteryje – kiekvieną darbo dieną 9 val. ryto.

Išbandykite „galvOK“ žaidimą šį vakarą internete, o šeštadienį stebėkite „galvOK“ šou per TV.  Kiekvienoje „galvOK“ TV laidoje dalyvaus po dvi komandas, kurios tarpusavyje varžysis ieškodamos atsakymų į žaidimo vedėjo užduotus klausimus. Šį šeštadienį varžysis Marijaus Mikutavičiaus ir Mindaugo Stasiulio komanda su Manto Katlerio ir Inetos Stasiulytės komanda. Jie turės ir virtualias palaikymo komandos – TV žiūrovus, prisijungusius iš namų, kurie jiems padės atsakyti į klausimus. Žaidimo azartą dar labiau kurstys piniginis prizas – komandos už teisingus atsakymus gaus taškus, kurie konvertuosis į eurus, taigi laimėjusi komanda pasidalins piniginį prizą.

 „galvOK“:

– penktadienį 16.30 val. portale tv3.lt

– šeštadienį 19.30 val. per TV3 televiziją ir portale tv3.lt

– pirmadienį 9.00 val. per „Power Hit Radio“


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: