TV3 žiniasklaidos grupė ieško savanorių, kurie į lietuvių kalbą verstų ukrainietiškas žinias

Reaguodama į Rusijos pradėtą karą prieš Ukrainą, nuo penktadienio TV3 žiniasklaidos grupė sustabdė rusiškų kanalų transliavimą, o šiandien, sekmadienį, visais savo valdomais kanalais – tv3.lt, Go3, TV3 Play ir Home3  – pradėjo retransliuoti „Ukraine 24“ žinių kanalą.

Žinių kanalo transliuojamoms naujienoms ieškomi savanoriai vertėjai, kurie „Ukraine 24“ žinias galėtų versti į lietuvių kalbą.

„Negalime užsimerkti prieš tai, kas vyksta visai čia pat, Ukrainoje. Nuo pat ketvirtadienio, kai prasidėjo karas, ieškome įvairiausių būdų, kurie leistų ne tik pagelbėti ukrainiečiams, bet ir prisidėti prie pačios tiksliausios informacijos, ką agresorė Rusija daro jų šalyje, sklaidos. Todėl šiandien ne tik grupės valdomais kanalais pradėjome retransliuoti „Ukraine 24“ žinių kanalą, bet ir ieškome šioms žinioms vertėjų – savo šaliai Ukrainai ištikimų ir lojalių patriotų, kurie į lietuvių kalbą verstų ir čia pat masėms pateiktų visas naujausias žinias“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Savanoriai kviečiami susisiekti šiuo adresu: info@tv3.lt

„Ukraine 24“ žinias stebėkite čia: https://bit.ly/3JXJCKP

TV3 žiniasklaidos grupė užtikrina savo grupės valdomuose kanaluose nepirkti ir netransliuoti rusiškos produkcijos ir reklamos.

Visais grupės valdomais kanalais – televizijoje, radijuje ir naujienų portale tv3.lt – žmonės kviečiami prisidėti prie paramos Ukrainai akcijos „Mėlyna geltona“, adresu www.blue-yellow.lt/lt .


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: