TV6 kanalas transliuos istorines pirmąsias Europos žaidynes

Lietuvos olimpinis fondas (LOF) pasirašė sutartį su UAB „Tele-3“ dėl pirmų Europos žaidynių transliacijos teisių. Birželio 12–28 d. Azerbaidžano sostinėje Baku vyksiančias Europos žaidynes transliuos kanalas TV6.

Šalies žiūrovai, o ypatingai – sportu besidomintys vyrai, TV6 jau seniai atpažįsta, kaip kanalą, kuriame galima išvysti svarbiausias sporto rungtynių transliacijas. Tarp finansiškai aktyvios 20 – 40 metų amžiaus vyrų auditorijos TV6 pernai buvo kanalas nr. 3, turėdamas 7,3 proc. šios auditorijos. Pernai TV6 buvo bendros auditorijos žiūrimiausių kanalų penketuke.

„TV6 eteryje nuolat rodomos svarbiausios krepšinio, ledo ritulio, UEFA, Formulės-1, rankinio varžybos. Jau netrukus, kanalui suteiktų teisių dėka, pradėsime transliuoti ir pirmąsias Europos žaidynes. Žiūrovai išvys įspūdingas atidarymo, uždarymo ceremonijų transliacijas ir, žinoma, varžybas, kuriose kovos geriausi mūsų šalies sportininkai“, – pasakoja UAB „Tele-3“ generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

„Transliavimo teisių perleidimas – nauja LOF veikla, kuri padės pritraukti papildomų lėšų ir finansuoti olimpinį judėjimą Lietuvoje. Sutartis UAB „Tele-3“ yra tvirtas pirmasis žingsnis“, – teigia LOF direktorius Vitalijus Vasiliauskas.

Europos žaidynėse 20-yje sporto šakų ir 31-oje disciplinoje varžysis daugiau nei 6 tūkst. sportininkų iš senojo žemyno. Geriausiems bus išdalinti 253 medalių komplektai. 11-oje sporto šakų atletai kovos dėl kelialapių į Rio de Žaneiro olimpiadą. Lietuvą atstovaus apie 70 sportininkų, kurie rungsis 9-iose sporto šakose.

LOF yra Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) įsteigta ne pelno organizacija, remianti olimpinį judėjimą Lietuvoje bei LTOK programas.

Europos žaidynes pirmą kartą organizuoja Europos olimpiniai komitetai ir Baku Europos žaidynių organizacinis komitetas. Žaidynės vyks kas ketverius metus.
Žaidynes pristatantis klipas.

 

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: