Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2021-01-05

„Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ – nauja laida apie tvaresnį gyvenimą

Tyliais geradariais galime būti kiekvienas! Savo sąmoningu kasdieniu elgesiu galime prisidėti prie geresnio pasaulio kūrimo, kuriame galėtume kvėpuoti švaresniu oru, valgyti sveikesnį maistą, apsaugoti save ir mus supančią aplinką nuo taršos bei pristabdyti klimato kaitą.

„Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ – tai nauja TV3 laida apie mažus žingsnius, kurie veda kitokio – tvaresnio – gyvenimo link.

Kartais nesuvokiame, kad net paprastose kasdieniškose situacijose iškylantys klausimai gali būti sprendžiami visai kitaip, neeikvojant mums įprastų resursų. Ar kada uždavėme sau šiuos klausimus: Ar mums tikrai reikia visų daiktų, kuriuos mes turime arba norime turėti? Ar išmanūs namai – tik komfortas, ar tai namai, kurie saugo gamtą ir taupo mūsų pinigus? Galbūt galime važinėti netaršiomis transporto priemonėmis? Ar tam yra sukurtos visos sąlygos? Kaip savo verslą paversti žaliu?

Laidoje bus pasakojamos ne tik sėkmės istorijos, bet ir tos, kurių įgyvendinimui reikėjo patirti nemažai nesėkmių, įdėti pastangų, sukaupti žinių ir paaukoti nemažai laiko. Tačiau, kaip ir viskas gyvenime turi savo kainą, taip ir šių istorijų atomazga vienareikšmiškai veda prie pagrindinio tikslo – tvarumo.

Laidos idėja sužavėjo žinomą Lietuvos aktorių Leonardą Pobedonoscevą, kadangi jam aplinkos tausojimas yra svarbesnis už besaikį vartojimą ar materialius dalykus, kuriais mes kenkiame gamtai, o tuo pačiu ir sau. „Dalis visuomenės, tiek privačiame, tiek visuomeniniame sektoriuje, tai jau suvokė ir tvarus gyvenimo būdas jiems tampa siekiamybe“, – džiaugiasi laidos vedėjas Leonardas.

Aktorius mato didelę prasmę vesdamas šią laidą ir tiki, kad ji skatins žiūrovų sąmoningumą ir norą rinktis tvaresnį gyvenimo būdą. Todėl jis pats lankysis laidos herojų aplinkoje ir padės rasti atsakymus į klausimus, kodėl tvarumas toks svarbus ir kaip tai liečia kiekvieną iš mūsų.

Laidos partneriu tapo SEB bankas, taip pat neabejingas tvarumui. SEB ne tik rodo žalesnį gyvenimo būdą savo pavyzdžiu, bet ir yra pasiruošęs padėti tiems, kurie to siekia. Visi norime geresnio ir kokybiško gyvenimo, kuris nekenktų aplinkai, tačiau nedaugelis žinome, kaip tai įgyvendinti. Tai ne taip sudėtinga, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, ir žiūrovai galės tuo įsitikinti patys. Laidoje netrūks specialistų patarimų, kurie patars ir atsakys į visus klausimus.

„Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ – nuo sausio 9 dienos, kiekvieną šeštadienį 11.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: