Tyrime dėl riaušių įtarimai įteikti dar 3 asmenims

Ikiteisminiame tyrime dėl riaušių prie Lietuvos Respublikos Seimo pranešimai apie įtarimą įteikti dar 3 (trims) asmenims, vienam iš jų – įteiktas pranešimas apie įtarimą ir dėl neteisėtos informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimo, t. y. pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 167 straipsnio 1 dalį.

Vienam įtariamajam skirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumentų paėmimas, dėl kitiems įtariamiesiems taikomų kardomųjų priemonių bus sprendžiama artimiausiu metu.

Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai vadovauja ikiteisminiam tyrimui dėl riaušių, neteisėtos informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimo, neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, t. y. nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 283 straipsnio 2 dalyje, 167 straipsnio 1 dalyje, 259 straipsnio 1 dalyje. Tyrimą atlieka Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai.

Šiuo metu įtarimai ikiteisminiame tyrime iš viso yra pareikšti 42 asmenims.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: