UAB „Harju Elekter“ parengė Tinklų gatvės dviračių – pėsčiųjų tako rekonstravimo techninį projektą ir perdavė jį Savivaldybei

Savivaldybei intensyviai atliekant miesto atnaujinimo darbus prie jų aktyviai prisideda ir verslas. Šiandien Panevėžio miesto savivaldybė priėmė UAB „Harju Elekter“ paramą – įmonė parengė Tinklų g. dviračių – pėsčiųjų tako rekonstravimo techninį projektą ir perdavė jį Savivaldybei.

„Savivaldybės glaudus bendradarbiavimas su verslo įmonėmis didina investicijas į miesto viešą infrastruktūrą ir jos gerinimą visiems miesto gyventojams. Praėjusiais metais iš UAB „Harju Elekter“ direktoriaus Tomo Prūso sulaukėme pasiūlymo prisidėti prie darnaus judumo skatinimo ir dviračių takų plėtros Panevėžyje. Kaip ir žadėję – šiemet jie parengė Tinklų g. dviračių – pėsčiųjų tako rekonstravimo techninį projektą“ – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Žvelgiant į rytinę miesto teritoriją planuojama, kad modernizavus Elektronikos –Venslaviškio – J. Biliūno g., Elektronikos – Tinklų g., Senamiesčio  –  S. Kerbedžio  –  Tinklų g. sankryžas ir pėsčiųjų-dviračių taką sumažės neigiamas transporto poveikis aplinkai, transporto priemonių skaičius kitose gatvėse, padidės eismo saugumas, pagerės gamybinių ir komercinių zonų pasiekiamumo, susisiekimo su kitomis miesto zonomis sąlygos. Sutvarkius šią infrastruktūrą ženkliai pagerės miesto investicinė aplinka, bus kuriamos naujos darbo vietos. Infrastruktūros gerinimo naudą pajus tiek šioje teritorijoje gyvenantys, tiek ir į ją atvykstantys darbuotojai bei kiti asmenys. Numatytai teritorijai modernizuoti šiems metams Savivaldybė jau yra gavusi 800 tūkst. Eur iš valstybės biudžeto.

„Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie miesto vystymo ir siekiame būti socialiai atsakingas verslas, kuriam rūpi gyventojų bei darbuotojų sveikata, jų mobilumo didinimas,  darnus judumas. Tikime, kad dovanojami dviračių tako sprendiniai paskatins dar daugiau mūsų darbuotojų persėsti ant dviračių ir pagerins šios miesto dalies bendrą infrastruktūrą bei investicinę aplinką“ – paminėjo UAB „Harju Elekter“ direktorius Tomas Prūsas.

Estijos kapitalo bendrovė „Harju Elekter“ teikia detalaus projektavimo, užsakomosios gamybos, pilno galios testavimo ir sertifikavimo paslaugas didžiausiems pasauliniams laivų ir gamyklų statytojams. Ji specializuojasi skysčiu aušinamų elektrotechninių sistemų ir skirstomųjų įrenginių gamyboje.

 

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: