Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

UAB „Jaukurai“ savo lėšomis atliko Panevėžio 5-osios gimnazijos sanitarinių patalpų remonto darbus

Panevėžio miesto savivaldybei atliekant viešųjų miesto įstaigų atnaujinimo darbus prie jų aktyviai prisideda ir verslas. Savivaldybė priėmė UAB „Jaukurai“ paramą – įmonė savo lėšomis atliko Panevėžio 5-osios gimnazijos sanitarinių patalpų remonto darbus.

„Verslo noras prisidėti savo parama yra labai sveikintina iniciatyva. Džiaugiuosi, kad savo veikloje neužmirštate ir miesto bei padedate bendromis jėgomis kurti gražesnį Panevėžį“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

„Mūsų įmonė pagal sritį, įvertindama resursus, prisidėjo savo indėliu prie gerų darbų miestui. Rinkomės iš švietimo įstaigų – darželių bei mokyklų – ir atsitiktine tvarka nusprendėme atnaujinti vienos seniausių miesto gimnazijų sanitarines patalpas. Smagu daryti gerus darbus, kuriuos, tikimės, tęsime ir ateityje“, – teigia UAB „Jaukurai“ akcininkas Giedrius Kartanas.

UAB „Jaukurai“ savo lėšomis Panevėžio 5-osios gimnazijos sanitarinėse patalpose išdažė sienas, įrengė pakabinamas lubas, naujais pakeitė vamzdžius, sienines plyteles, duris, dušų įrangą, kriaukles, atnaujino grindis. Tai įmonei kainavo per 12 tūkst. Eur.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: