Ugdomi Panevėžio rajono mažųjų eismo dalyvių įgūdžiai

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos pareigūnai nuolat įgyvendina eismo saugumo prevencijos priemones, kurių daugiausia skiriama mažųjų eismo dalyvių įgūdžiams formuoti.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai mano, kad nors ir nemažai kalbama apie saugų eismą, būtina dar daugiau dėmesio skirti saugaus vaikų elgesio teorinėms ir praktinėms žinioms. Tai sistemingas ir nuoseklus procesas, tad itin svarbi ankstyvoji prevencija. Tikslinga nuo mažens ugdyti saugaus eismo įgūdžius, dalytis gerąja praktika.

Panevėžio rajono viešosios policijos skyriaus specialistės Virginija Masiulienė, Kristina Vilčinskienė ir Aušra Voiškienė aplankė Raguvos gimnazijos ir Naujamiesčio vidurinės mokyklos pirmokus ir jiems pasakojo apie saugumą kelyje, Eismo taisyklių laikymosi būtinybę, atšvaitų svarbą tamsiuoju paros metu. Mažieji eismo dalyviai susidomėję žiūrėjo mokomuosius animacinius filmukus „Policijos bičiulio Amsio patarimai“, domėjosi, kaip saugiai pereiti gatvę ir mielai segėsi atšvaitus, kuriuos padovanojo policijos pareigūnės.
Karolina Miganovičienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: