Ugniagesiai aplankė moksleivių stovyklos ,,Trimitas” stovyklautojus

Ugniagesiai aplankė moksleivių stovyklos ,,Trimitas” stovyklautojus

762
0
DALINTIS

Siekdami vaikus išmokyti tinkamo, saugaus elgesio prie vandens telkinių ir vandenyje, kiekvienais metais, Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai moksleivių vasaros poilsio stovyklose organizuoja renginius ,,Stovyklautojau, būk saugus, išmok apsaugoti save ir kitus”.

2017 m. liepos 14 d. pareigūnai lankėsi Panevėžio rajone, Bygailių kaime vykusioje vaikų vasaros stovykloje ,,Trimitas”. Renginio metu stovyklautojams buvo primintos pagrindinės saugaus elgesio prie vandens telkinių ir vandenyje taisyklės, supažindinti su netinkamu elgesiu lemiančiu nelaimingus atsitikimus vandenyje. Susitikimo metu buvo apžvelgti pagrindiniai pavojai, kurie gali tykoti maudantis.

Renginio metu ugniagesiai gelbėtojai stovyklautojams demonstravo gelbėjimo įrangą bei skęstančiojo gelbėjimo būdus.

Visiems stovyklaujantiems vaikams buvo padalintos atmintinės apie saugų elgesį prie vandens telkinių ir vandenyje bei palinkėta saugiai praleisti vasarą.

NĖRA KOMENTARŲ

PARAŠYTI KOMENTARĄ

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.