Nuotraukoje ugniagesiai gelbėtojai Robertas Savičenka ir Deividas Jurkovlianecas (Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento nuotr.)

Ugniagesiai išgelbėjo skęstantį žveją

Kovo 29-osios rytą buvo gautas pranešimas, kad Švenčionių rajone, Labanoro seniūnijoje, Pasiaurės kaime, Vainiūnų ežere įlūžo žmogus. Apie nelaimę pranešė ant ledo buvęs kitas žvejys. Pirmieji į nelaimės vietą atvyko Švenčionių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Švenčionėlių komandos ugniagesiai gelbėtojai. Ugniagesys gelbėtojas Viktoras Januševskis, apsirengęs gelbėjimo liemenę ir prisirišęs gelbėjimo virvę, pasiekė už 250 m nuo kranto įlūžusį vyrą ir numetė jam gelbėjimo ratą.

Netrukus atvykę Švenčionių PGT ugniagesiai gelbėtojai Robertas Savičenka ir Deividas Jurkovlianecas gelbėjimo rogėmis pasiekė įlūžusį žmogų ir ištraukė jį į krantą. Peršlapęs ir sušalęs vyras buvo perduotas medikams. Gelbėtojai sakė, jog žvejui išsilaikyti lediniame vandenyje ir sulaukti pagalbos padėjo tai, jog jis vilkėjo specialų žvejybai skirtą kostiumą.

Ši istorija baigėsi laimingai. Tačiau ugniagesiai gelbėtojai pastebi, jog skubėdami pasimėgauti paskutinėmis žiemos pramogomis, poledine žūkle, gyventojai dažnai neįvertina galimų pavojų ant ledo ir nepasirūpina savo saugumu. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šiemet vandens telkiniuose nuskendo 17 žmonių, iš jų vienas vaikas, ugniagesiai išgelbėjo 6 žmones.

Nuotraukoje ugniagesiai gelbėtojai Robertas Savičenka ir Deividas Jurkovlianecas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: