Ugniagesiai išgelbėjo transporterio įtrauktą darbuotoją

Rugpjūčio 18 d. Šalčininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai ypač sudėtingoje situacijoje gelbėjo žmogaus gyvybę. 7.44 val. buvo gautas pranešimas, kad Šalčininkų šilumos tinklų katilinės teritorijoje, kuro sandėlyje, transporteris įtraukė darbuotoją. Skubiai atvykę į nelaimės vietą ugniagesiai pamatė, jog pjuvenų sandėlyje žmogus buvo nustumtas į angą ir įtrauktas į pjuvenų tiekimo mechanizmą. Jį ardyti ir gelbėti kolegą jau bandė kartu dirbęs žmogus.

Kadangi prie nukentėjusiojo buvo sudėtinga patekti, ugniagesiams teko platinti angą naudojant diskinį pjūklą, hidraulinę įrangą ir parankines priemones. Vyras buvo išlaisvintas ir sąmoningas perduotas greitosios medicinos pagalbos darbuotojams.

„Visa laimė, kad žmogus dirbo ne vienas, kad kartu buvo dar vienas darbuotojas, kuris ir pranešė apie nelaimę, – sakė Šalčininkų PGT pamainos vadas Vitalijus Šimkonis. – Pasak jo, transporteris neveikė, o nukentėjusysis remontavo mechanizmą. Bet tuo metu transporteris pajudėjo“.

Pasak pamainos vado, tokios gelbėjimo operacijos – labai sudėtingos, nes visi įrenginiai skirtingi ir reikia didelio profesionalumo, norint nepakenkti nukentėjusiam žmogui.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: