Ukmergė: vietoj kelio tarp dviejų gyvenviečių – naujas keliukas iki politiko namų

Ukmergėje bręsta dar vienas skandalas – prie socialdemokrato Seimo nario Arūno Dudėno namų paklotas naujas kelias, nors kai kurios gatvės Ukmergėje yra kritinės būklės ir vaikus į mokyklą vežantis autobusas turi važiuoti nelopytomis ir seniai remonto nemačiusiomis rajono gatvelėmis.

Be to, nustebino ir naujojo keliuko kaina – mokesčių mokėtojams tai kainavo net 173 770 eurų.

Savivaldybės taryba išvažiuojamojo posėdžio metu, kuriame dalyvavo ir Seimo narys, nusprendė, kad šitą trumpą gabaliuką reikia asfaltuoti, o ne 4 kilometrų vienintelį neasfaltuotą gabaliuką Ukmergės rajone, kur važiuoja mokyklinis autobusas ir maršrutinis autobusas Ukmergė – Obeliai, 4 kilometrų ruožas. Savivaldybės politikai žmonėms pinigų gaili, bet Seimo nariui – ne.

Pats A. Dudėnas KK2 žurnalistams sakė, kad reikia suprasti kaime gyvenančius žmones: „Aš manau, kad visas gatves reikia asfaltuoti tikrai, nes kaime žmogus gyvendamas yra toks pats žmogus, ir jisai nori gyventi prie asfaltuoto išvažiavimo, kad nekiltų dulkės ir panašiai. Tai natūralus noras, aš tikrai ir palaikau, ir netgi sakykim skatinu, kad kuo daugiau finansų būtų skiriama būtent tokių gatvių asfaltavimui“, – šį antradienio vakarą 19.30 LNK laidoje KK2 pasakos Dudėnas.

Tačiau jokia paslaptis, kad A. Dudėno žmona Aira – Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narė, o gretimais gyvena ir Dudėnienės sesuo.

„Čia tikrai mažai gyventojų – 11 namų ir vienas iš jų negyvenamas. Iš tu 11 namų viename gyvena Seimo narys, o kita name – Seimo nario žmonos sesuo“, – pasakojo N. Giedraitienė

Tačiau A. Dudėnas mano, kad ši gatvė tapo tokia populiari tik dėl to, nes jis ten gyvena jis: „Ir kituose rajonuose asfaltuojamos gatvės ir keliukai. Ši gatvė tapo žymi, nes Seimo narys gyvena tikriausiai. Kol kas gyvena. Nėra nusikaltimas gyventi kaime. Aš galbūt vienas iš nedaugelio Seimo narių, kurie gyvena kaime, bet aš manau, kad tik dėl to ši gatvė tapo tokia žymi ir „atseit“ kažkas vyksta negero“.

Visą keliuko istoriją žiūrėkite šį antradienio vakarą LNK laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: